Lamborghini розповіла, якими будуть майбутні електричні Lamborghini

0 22

Електромобілі від Lamborghini щонайменше не будуть схожі на суперкари з ДВЗ

Майбутні електричні Lamborghini не імітуватимуть автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння. Технічний директор Lamborghini Рувен Мор вважає, що маневреність важливіша за стрімке прискорення.

Електричні технології в автомобільній промисловості зазнають значного розвитку, і Lamborghini, як відомий виробник спортивних автомобілів, не стоїть осторонь цього руху. У світлі останніх тенденцій в індустрії, а саме різкого збільшення уваги до електричних автомобілів, Lamborghini адаптує свою стратегію, щоб відповідати очікуванням ринку та вимогам екологічної стійкості.

З розвитком технологій і стрімким розвитком електромобільної індустрії багато виробників, включно з традиційними гравцями, переходять на електричні платформи.

Lamborghini Urus
Lamborghini Urus SE

Очікується, що до кінця десятиліття значна частина нових автомобілів буде представлена саме в електричній формі. Lamborghini, відомий своїми потужними та ексклюзивними автомобілями з двигунами внутрішнього згоряння, також готується до змін, пов’язаних із майбутнім електричних технологій.

Рішення Lamborghini перейти на електричні автомобілі зумовлено не тільки прагненням до скорочення викидів вуглекислого газу, а й змінами в смаках споживачів і регулюванням в автомобільній галузі. Багато країн уже встановили суворі норми щодо викидів і підтримують розвиток електричних транспортних засобів.

До того ж, електричні автомобілі обіцяють високу продуктивність і керованість, що відповідає образу бренду Lamborghini.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь