Kia готує нову платформу для створення конкурента Toyota Land Cruiser

0 59

Компанія Kia розширює свою лінійку позашляховиків, розробляючи нову модель, спеціально призначену для австралійського авторинку.

Цей новітній автомобіль буде побудований на платформі зі сходовою рамою – надійній конструкції, яка відповідає місцевому попиту на автомашини з високим кліренсом, повним приводом і підвищеною прохідністю.

Центральний елемент цієї ініціативи – розробка компанією Kia універсальної модульної архітектури. Вона призначена для виробництва широкого спектра автомобілів, включно зі стандартними седанами, кросами та потужними позашляховиками. Позашляховики, побудовані на цій платформі, отримають збільшений кліренс і посилені системи підвіски. Змінена компоновка компонентів підвищить їхню довговічність і продуктивність у складних умовах, що зробить їх добре придатними для різних умов водіння.

Що стосується варіантів трансмісії, то Kia планує пропонувати як передньопривідні, так і повнопривідні конфігурації для автомобілів, створених на цій новій платформі. Крім того, будуть доступні різні типи двигунів, включаючи дизельні. Це дасть змогу Kia задовольнити широкий спектр уподобань покупців.

Kia EV6 2024

Остаточні технічні характеристики цих автомобілів будуть визначатися глобальним офісом Kia, який раніше вже демонстрував готовність випускати позашляховики зі сходовою рамою на даній архітектурі. Очікується, що одна з флагманських моделей, створених на цій платформі, конкуруватиме з Toyota Land Cruiser.

Запуск цих автомашин планується не раніше 2025-2026 років, залежно від успішності розробки та готовності ринку.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь