Продажі електромобілів Hyundai виросли на 82 відсотки

0 108

Починаючи з другої половини минулого десятиліття, майже всі великі автомобільні компанії демонстрували свої агресивні плани з розширення модельного ряду електромобілів, а деякі навіть взяли на себе зобов’язання повністю перейти на електромобілі. Але з багатьох причин цей шлях виявився набагато складнішим і тривалішим, ніж вони очікували.

Дилерські мережі неохоче погоджуються на співпрацю. Високі відсоткові ставки відштовхнули покупців від часто дорожчих електрокарів (далі: EV), як і побоювання, що зберігаються з приводу зарядки. Деякі нові моделі були тепло прийняті давніми шанувальниками. Перебудова столітньої індустрії на виробництво акумуляторів і програмного забезпечення була винятково важкою, а інвестори не погоджувалися з величезними капітальними витратами.

Але в компанії Hyundai, як нещодавно розповів порталу InsideEVs американський виконавчий директор корейського автовиробника, не збираються зупинятися на досягнутому. І доказом тому слугують цифри продажів, які підкріплюють плани майбутнього зростання.

Успіх Hyundai виявився свого роду світлою плямою в нерівному і непередбачуваному році для впровадження EV. Те саме останнім часом можна сказати і про корпоративного брата Kia.

Hyundai Ioniq 5
Hyundai Ioniq 5

В останні тижні обидва бренди поділилися хорошими новинами. Травень приніс Hyundai найкращий місяць для кросовера Ioniq 5: продажі зросли на 82% порівняно з тим же періодом минулого року. У Kia був аналогічний “найкращий місяць за всю історію” для всіх продажів електромобілів, включно з трирядним кросовером EV9, який отримав визнання критиків.

Навіть Kia EV6, чия фейсліфтингова версія ще не надійшла в продаж, продемонстрував значне зростання продажів за рік порівняно з 2023 роком. І хоча до початку продажів у Північній Америці ще близько року, компактний Kia EV3 вже встиг набрати популярність серед потенційних покупців, які шукають більш доступні варіанти електромобілів.

Kia EV3
KIA EV3

Лізинг став великим успіхом для Hyundai. Від 60 до 70 % обох EV купуються в лізинг, що набагато вище, ніж у інших автомобілів марки.

Як нещодавно повідомило агентство Bloomberg, Ford, General Motors і Hyundai можуть досягти позначки в 100 000 вироблених EV цього року, чого на сьогоднішній день домоглася тільки Tesla.

Водночас GM тільки зараз нарощує виробництво більш доступних моделей, таких як Blazer EV і Equinox EV, після цілого року технічних проблем.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь