Сидіння в кросоверах Kia Telluride можуть мимовільно спалахнути

0 41

Несправність у проводці кросовера Kia Telluride може призвести до пожежі

Майже півмільйона проданих екземплярів кросовера Kia Telluride потрібні нові перемикачі, щоб замінити ручку сидіння з електроприводом, яка може застрягти та спричинити пожежу.

Kia відкликає позашляховики Telluride 2020-24 років через ризик загоряння через застряглу ручку сидіння з електроприводом. Понад 462 000 позашляховиків повинні повернутися дилерам за новими перемикачами сидінь з електроприводом. Власникам було наказано паркуватися на вулиці, подалі від будівель та інших автомобілів, поки не будуть завершені ремонтні роботи.

Величезний салон Kia Telluride і місткість до восьми осіб роблять його популярним вибором для великих сімей, але тепер власникам великих позашляховиків радять паркуватися зовні, подалі від інших автомобілів, на випадок, якщо стане надто спекотно.

Kia Telluride

Майже півмільйона “теллурайдів”, побудованих у Джорджії в 2020-2024 роках, відкликають після того, як з’ясувалося, що вони можуть спалахнути через несправну електрику сидінь з електроприводом. Один власник повідомив, що з-під його сидіння йде дим, а технічні фахівці Kia виявили другий екземпляр, який також димів усередині салону.

Проблема була пов’язана з панеллю перемикачів сидіння водія, яка зазнала стуку, що призвело до зсуву перемикача, через що ручка слайдера сидіння застрягла, що призвело до перегріву двигуна.

Жоден “Теллурайд” ще не був зруйнований пожежею, і немає повідомлень про травми, пов’язані з цією проблемою, але Kia радить власникам залишати свої автомобілі припаркованими на відкритому повітрі, щоб мінімізувати ризик, допоки не будуть проведені необхідні роботи з відкликання.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь