Компанія Panasonic відзначила зниження попиту на електромобілі

0 70

Зниження попиту на електромобілі змушує бренд скоротити виробництво батарей

Постачальник акумуляторів американської компанії Tesla в особі Panasonic, зазначив, що відмовляється від планів розширення обсягів виробництва через зниження попиту на електромобілі.

Panasonic переглядає свої амбітні цілі і може перенаправити частину своїх потужностей, спочатку запланованих для Північної Америки, на японський ринок. Panasonic відмовиться від мети до 2030 року збільшити продуктивність в 4 рази і збільшити виручку в 3 рази. Компанія заявляє, що, як і раніше, прагне досягти поставлених цілей, але дата їх досягнення вже не важлива.

Компанія Panasonic вирішила, що її курс зі збільшення виробництва акумуляторів для електромобілів у чотири рази за короткий проміжок часу є необачним.

Panasonic
Panasonic

Трохи менше року тому японський виробник акумуляторів оголосив про свій намір збільшити глобальні виробничі та закупівельні потужності з 50 ГВт-г до 200 ГВт-г до кінця 2030 фінансового року.

Компанія, яка постачає акумулятори кільком автовиробникам, включно з Tesla і Lucid, оголосила, що пригальмує свої амбітні плани розширення. Хоча компанія заявляє, що мета щодо потужності в 200 ГВт-г все одно буде досягнута, дата перенесена з 2030 року на невизначений термін. Panasonic також переглянула свою мету потроїти виручку за той самий період.

Lucid Air Sapphire
Lucid Air Sapphire

Переоцінка керівників компанії була викликана поширеним уповільненням продажів електромобілів у Північній Америці.

У той час як на американських дорогах реєструється рекордна кількість електромобілів, зростання почало сповільнюватися, при цьому численні дослідження, як і раніше, свідчать, що відсутність зарядної інфраструктури та високі витрати на купівлю обтяжують уми стурбованих покупців.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь