Chery і Huawei випустили конкурента Tesla Model Y

0 90

Luxeed S9 позиціонується як конкурент Tesla Model Y за ціною від 300 до 400 тис. юанів (41,9 -55,2 тис. доларів).

Luxeed – спільний проект компаній Huawei і Chery. Техногігант Huawei відповідає за постачання комплектуючих і програмне забезпечення, а Chery – за модульну архітектуру і виробництво. Luxeed S9 створено на модульній архітектурі E0X від Chery. Автомобіль вийде на ринок у другій половині 2024 року.

Luxeed S9 раніше неодноразово був помічений у Китаї під час дорожніх тестів. Тепер ця модель потрапила на офіційні знімки. Автомобіль захований за камуфляжем. Проте помітно, що S9 повторює дизайн Luxeed S7 і Aito M9.

У передній частині Luxeed S9 встановлені тонкі світлодіодні фари, об’єднані світловою смугою. Серед інших особливостей – закрита передня частина, трапецієподібний повітрозабірник з інтегрованим радаром міліметрових хвиль, похила лінія капота, висувні дверні ручки і величезний люк. На даху помітний горбок, в який вбудований датчик LiDAR. На передніх крилах також встановлено два датчики Huawei.

Luxeed S9

Раніше стало відомо, що інтер’єр Luxeed S9 буде ідентичний салону Luxeed S7: триспицеве кермо овальної форми зі встановленим за ним перемикачем швидкостей, сенсорний екран, що переміщається, дві бездротові зарядки, два підстаканники і місткий відсік для зберігання речей.

Згідно з офіційними джерелами, S9 оснащений передовою системою допомоги під час водіння ADS 3.0. Структура кузова Xmotion 2.0 підвищує спортивність, керованість і безпеку S9. В автомобілі використовується хмарний сервіс Hongmeng 3.0.

Архітектура E0X, на якій створено електромобіль, підтримує високовольтну систему на 800 В з карбіду кремнію. Цілком можливо, що S9 отримає силовий агрегат від седана S7. Його задньопривідний варіант оснащений 288-сильним мотором, а повнопривідна версія пропонує 489 к.с. Luxeed S9 пропонуватимуть із трьома видами батарей на вибір: LFP на 62 кВт/год, M3P (NMC+LFP) на 82 кВт/год і NMC на 100 кВт/год.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь