Toyota готує революцію у сфері розробки двигунів внутрішнього згоряння

0 211

Компанія Toyota, відхиляючись від переважної тенденції в автомобільній промисловості, продовжує приділяти пріоритетну увагу розвитку ДВЗ. Поки багато виробників приділяють велику увагу електрокарам, Toyota показує свою прихильність технологіям ДВЗ. Наприкінці травня компанія оголосила про випуск новітньої серії чотирициліндрових агрегатів.

Хірокі Накаджима, директор з технологій Toyota, детально розповів про плани компанії в інтерв’ю Automotive News. Він назвав прийдешні 1,5- і 2,0-літрові двигуни “потенційно революційними”, зазначивши їх істотні відмінності від нинішніх пропозицій на ринку.

Вирішальним фактором у розробці цих нових двигунів стали знання, отримані під час великої роботи Toyota над водневими автомобілями, зокрема над моделлю Mirai. Досвід роботи з водневими двигунами виявився дуже корисним для розробки нових конструкцій силових агрегатів, навіть незважаючи на те, що самі водневі агрегати не набули широкого поширення.

Історично Toyota досягала теплової ефективності своїх двигунів на рівні близько 40 %. Цей показник чималий, хоча конкуренти, як-от Nissan і Mazda, повідомляють про вищі показники ефективності своїх гібридних технологій. Наприклад, система e-Power від Nissan і роторний двигун від Mazda в електричному кросовері MX-30 досягли теплового ККД до 50 %.

Під час проектування нових двигунів було вирішено кілька інженерних завдань, зокрема, реалізувати коротший хід поршня. Такий вибір конструкції, спрямований на створення більш компактних двигунів, створив значні технічні труднощі. Однак компактна конструкція покликана поліпшити компонування та аеродинаміку автомобіля за рахунок зменшення його лобової частини. Потенційна втрата крутного моменту через коротший хід поршня буде компенсована миттєвою реакцією на потужність вбудованого електромотора.

Ці вдосконалені двигуни внутрішнього згоряння планується інтегрувати насамперед у гібридні системи автомобілів. Toyota планує представити автомобілі, оснащені цими двигунами, до 2027 року.

Toyota двигун

Ба більше, Toyota розробляє ці двигуни, щоб вони були універсальними з точки зору сумісності з паливом. Вони зможуть працювати на різних видах палива, включно з біопаливом, воднем і синтетичним паливом. Накаджима зазначив, що нова лінійка двигунів має значний потенціал для майбутніх удосконалень, при цьому постійно тривають роботи з впровадження інновацій та вдосконалення технологій.

Таким чином, Toyota продовжує приділяти особливу увагу двигунам внутрішнього згоряння. У той час як багато конкурентів переходять на електромобілі, Toyota розвиває технологію ДВЗ, пропонуючи нові рішення.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь