Універсал Toyota Crown Signia отримав високі ціни та преміальне оснащення

Toyota Crown Signia

Компанія Toyota оголосила офіційні ціни на новий Crown Signia

Ціни на новинку оголосив американський підрозділ бренду. І вартість наближається до моделей Lexus.

На ринок США виходить новий універсал від компанії Toyota – йдеться про універсал Crown Signia 2025 модельного року. У самій компанії дали машині високі ціни, але при цьому називають авто конкурентом для преміальних брендів. Стартовий цінник на автомобіль становить 43 590 доларів. Це версія XLE.

Найкраще оснащений варіант Limited коштуватиме вже 47 990 доларів. Уже в базовій версії список опцій приємно порадує – можна виділити фари на світлодіодах, відмінне придушення шуму, наявність вентиляції сидінь, а також підігрів усіх крісел.

Toyota Crown Signia

Комплектація Limited ще більш цікава – розмір колісних дисків виростає з R19 до R21. Дзеркало заднього виду тут виконано в цифровому виконанні. Є панорамний дах, а акустична система JBL розрахована одразу на 11 динаміків.

У рух автомобіль приводить гібридна силова установка. Заснована вона на 2,5-літровому моторі з потужністю 240 к.с. Доповнюється двигун 2 електромоторами. На набір перших 100 км/год потрібно всього 7,1 секунди.

Toyota Crown Signia

Колірна палітра кузова включає 6 відтінків – 3 базових, а 3 доступні за доплату.

Салон може бути в чорному або коричневому виконанні. Виробництво нового авто налагоджено в Японії, а продажі в США почнуться вже цього літа.