Стало відомо, через що назавжди закрито Женевський автосалон

У 2020 році виставка не відбулася, і пізніше було оголошено, що її більше не проводитимуть.

Женевський автосалон вважався однією з найпрестижніших і найвпливовіших автомобільних виставок у світі. Він щороку приваблював тисячі відвідувачів і представників автопрому з усього світу. Тут відбувалися презентації найочікуваніших новинок, виступи провідних світових виробників автівок, а також укладалися безліч угод і контрактів.

Однак ситуація, спричинена пандемією, змінила все.

Заходи по боротьбі з поширенням вірусу призвели до того, що багато міжнародних заходів було скасовано або перенесено, зокрема і Женевський автосалон. У 2020 році виставка не відбулася, і пізніше було оголошено, що її більше не проводитимуть.

Женевський автосалон

Це стало справжнім ударом для автомобільної індустрії і для Швейцарії загалом. Женевський автосалон не просто був виставкою автомобілів, він був місцем, де відбувалися великі угоди, запускалися інноваційні проєкти і проводилися важливі переговори. Багато компаній і брендів залежали від цієї події, щоб презентувати свої новинки і спілкуватися з клієнтами.

Зараз автопром перебуває в періоді глобальних змін. Ринок автомобілів переживає важкі часи через економічні та екологічні проблеми, а також через конкуренцію з боку технологічних компаній. Відсутність Женевського автосалону створює додаткові труднощі для галузі, позбавляючи її можливості просуватися і розвиватися.