Експерт назвав опції, наявність яких дасть змогу вигідніше продати автомобіль

водій за кермом

Ухвалюючи рішення про купівлю автомобіля, людина часто випускає з уваги такий важливий аспект, як його вартість під час перепродажу. Однак досвідчені покупці розуміють, як важливо вибрати автомобіль, оснащений функціями, що зберігають попит протягом довгого часу.

У нещодавній розмові з avtosota.com один із продавців автомобілів наголосив на важливості вибору певних опцій для максимального збільшення потенціалу перепродажу автомобіля.

Якщо говорити про основні функції, то такі опції, як кондиціонер і датчики паркування з підсвічуванням порогів і проекційним дисплеєм, мають різний ступінь корисності. Незважаючи на різницю в корисності, ці опції незмінно тягнуть за собою додаткові витрати, тому їхній вибір потребує ретельного розгляду.

На українському ринку рекомендується вибирати модель від авторитетного бренду. Оснащення автомобіля щонайменше кондиціонером, а краще клімат-контролем, підвищує не тільки комфорт, а й значно відбивається на привабливості автомобіля перед іншими варіантами.

Сучасний міський ландшафт створює проблеми з пошуком паркувальних місць, що підвищує попит на датчики паркування і камери заднього виду. Ці функції надають істотну допомогу в навігації по перевантажених районах.

Для покупців у регіонах із суворими зимами підігрів сидінь, керма і лобового скла є найбільш затребуваними опціями.

підігрів сидінь

USB-порт перетворився на багатофункціональний концентратор в автомобілі, що забезпечує розваги, інтеграцію смартфонів і зарядку пристроїв в дорозі. Його універсальність додає автомобілю практичності та приваблює технічно підкованих покупців.

Світлодіодне освітлення стало найбільш затребуваним варіантом завдяки своїй яскравості, енергоефективності, довговічності та надійності.

Автомобіль, оснащений цими функціями, не тільки має вищу ціну під час перепродажу, а й приваблює більше покупців на вторинному ринку.