На тестах помічено оновлений Porsche 911 у версії GT2 RS

Porsche 911 GT2 RS

Судячи зі звуку, під капотом розташований потужний турбомотор.

На гоночній трасі був помічений прототип Porsche 911, який здивував усіх своєю схожістю з GT2 RS. Під капотом знаходиться потужний двигун, який, судячи з відео, дуже голосно працює. Є ще кілька нюансів у цього автомобіля.

Porsche 911 GT2 RS – одна з найпотужніших і найшвидших моделей німецького автовиробника. Саме тому будь-який автолюбитель мріє про те, щоб випробувати на собі всі можливості цього звіра. Однак, не кожен може собі дозволити купити собі такий автомобіль, адже його ціна досить висока. Але є вихід – тестовий мул Porsche 911, який був представлений нещодавно, здивував усіх своєю схожістю з GT2 RS.

Зовні ці дві моделі дуже схожі – спортивні лінії, граціозна форма, капот із повітрозабірниками, агресивний передній бампер.

Усе це робить тестовий мул схожим на GT2 RS, і, можливо, це було зроблено навмисно, щоб привернути увагу шанувальників марки. Однак, всередині все не так гладко.

При погляді на інтер’єр тестового мула Porsche 911 відразу можна помітити відмінності з GT2 RS. Незважаючи на стильне оформлення і використання якісних матеріалів, внутрішність машини не зовсім відповідає рівню флагманської моделі. Звісно, це не дивно, адже ціна тестового мула набагато нижча, ніж у GT2 RS.

Porsche 911 GT2 RS

Однак, незважаючи на відмінності в інтер’єрі, автомобіль все одно має вражаючі характеристики. Завдяки потужному двигуну і передовій техніці, тестовий мул Porsche 911 володіє високою швидкістю і відмінною керованістю. Тому, навіть якщо він не є точною копією GT2 RS, він точно здатний доставити своєму власникові незабутні відчуття від водіння.