Volvo готує нового конкурента Tesla Model Y і Audi Q6

Майбутній електромобіль Volvo EX60 буде оснащений акумулятором великої ємності з надшвидкою зарядкою, а також інноваційним автопілотом, розробленим для сучасних потреб. Випуск EX60 знаменує собою значний крок у розвитку електромобілів Volvo.

Перші подробиці про наступника кросовера Volvo XC60 було розкрито. Модель, названа EX60, дебютує у 2025 році і буде повністю електричною. За даними Motor1, EX60 буде конкурувати не лише з Tesla Model Y, але й з Mercedes EQC та Audi Q6 e-tron.

Новий електричний кросовер буде побудований на платформі SPA2, як і Volvo EX90, а його дизайн буде базуватися на стилі цієї моделі.

Акумулятор великої ємності та надшвидка зарядка

Volvo EX60 буде оснащений новими силовими установками на 800 вольт, що дозволять здійснювати надшвидку зарядку. Ця передова технологія акумулятора дозволить автомобілю долати приблизно 640 кілометрів на одному заряді. Акумулятор великої ємності також буде інтегрований у конструкцію кузова, що значно підвищить його жорсткість. Щоб зменшити вагу автомобіля, нижня частина EX60 буде виготовлена з алюмінієвих сплавів.

Volvo EX60

Просунута система автопілота

Крім вражаючих можливостей акумулятора, Volvo EX60 буде оснащений автопілотом третього рівня. Ця передова система автопілота дозволить водіям відпускати руки від керма в певних умовах, забезпечуючи більш розслаблене керування. Розроблена компаніями Nvidia та Luminar, ця система використовуватиме комплекс датчиків і лідар для забезпечення оптимальної роботи та безпеки.

Конкуренція на ринку електричних кросоверів

Volvo EX60 має стати сильним конкурентом на ринку електричних кросоверів. Комбінація акумулятора великої ємності, надшвидкої зарядки та просунутого автопілота робить його серйозним суперником для існуючих моделей, таких як Tesla Model Y, Mercedes EQC та Audi Q6 e-tron. Використовуючи платформу SPA2 та надихаючись дизайном Volvo EX90, EX60 обіцяє високі показники продуктивності та естетичну привабливість.

Volvo EX60

Висновок

Volvo EX60 готовий змінити сегмент електричних кросоверів завдяки своїм інноваційним функціям та передовим технологіям. Дебют, запланований на 2025 рік, обіцяє значні покращення в технології акумуляторів, системах автопілота та загальному дизайні автомобіля.

Інтеграція акумулятора великої ємності, який також є структурним елементом, разом з впровадженням автопілота третього рівня, демонструє прагнення Volvo бути лідером у майбутньому електромобілів.