Новий гіперкар Bugatti відзначиться спідометром із “максималкою” 550 км/год

0 544

Портал The Supercar Blog поділився подробицями про наступника Chiron, пославшись на блогера Маркеса Браунлі.

Завдяки витоку стало відомо: Bugatti замахнеться на максимальну швидкість понад 500 км/год, а спідометр і зовсім буде розмічений до 550 км/год! У соціальних мережах розтиражували фото передбачуваної панелі приладів із трьома колодязями, і воно підтверджує інсайд.

Bugatti не стане слідувати моді і відмовиться від популярних віртуальних «приборок» на користь класичних аналогових шкал. Судячи з коробки, прилади замовлять у знаменитих годинникарів, тобто перед водієм буде справжній витвір мистецтва! По центру розташується спідометр, праворуч – тахометр, а зліва буде три стрілочні датчики поменше.

Офіційно підтверджено, що наступник Bugatti Chiron перейде на атмосферний двигун V16. За даними Auto Motor und Sport, агрегат розвине 1000 кінських сил, робочий об’єм становитиме 8,3 літра, а розкручуватися мотор зможе до 9000 обертів на хвилину.

Bugatti

Допомагати бензиновому ДВЗ будуть три електродвигуни, по 340 кінських сил кожен, тобто сукупна віддача системи складе 1800 сил.

Ідейний натхненник гіперкара Мате Рімац не став приховувати, що клієнти Bugatti вимагають «максимально аналогових» автомобілів, тож відмова від турбонаддуву, цифрової панелі приладів та інших мейнстримних рішень зрозуміла. Усі подробиці про проект наступника Chiron обіцяють оприлюднити в червні, тож розробка гіперкара де факто завершилася.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь