Porsche виведе на ринок Cayenne нового покоління

0 288

Компанія Porsche офіційно заявила про низку серйозних змін у модельному ряду Cayenne і Cayenne Coupe.

Зокрема, кросовер 2025 року вже доступний для замовлення за ціною щонайменше 84700 доларів США. Він подорожчав на тлі минулого покоління на 5500 USD.

Слідом за минулорічним фейсліфтингом, модельний ряд Cayenne 2025 року отримав ще й нові функції. Наприклад, механізм плавного закриття дверей без участі водія чи пасажирів, систему автоматичного паркування та дисплей кругового огляду.

З на перший погляд незначних, але важливих оновлень – модернізоване освітлення та покращений повітряний фільтр салону. Напевно всі, хто перебуватиме в машині тривалий час, оцінять якість повітря гідно.

Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid 2025

Кросовер Cayenne Turbo E-Hybrid отримав контрастні декоративні акценти на кузові і в салоні, включно з гербом Porsche на капоті, ковпаках коліс і кермі. Для обох новинок пропонують пакет Premium Package Plus, до складу якого входить оновлена LED-оптика HD-Matrix Design.

Мабуть, головна новина для шанувальників Porsche – це додавання варіанту GTS, який був представлений минулого місяця. У цій версії кросовер і кросовер-купе отримали 4,0-літровий бензиновий двигун V8 із двома турбокомпресорами.

Покращений мотор розвиває пікову потужність 493 к. с. за крутильного моменту 660 Н*м. З такою силовою установкою нові автомобілі розганяються від 0 до 100 км/год лише за 4,2 секунди. Поки в китайських електрокарах стоять «задушливі» обмеження швидкості, Cayenne 2025 може їхати 275 км/год.

Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid 2025

Настільки потужний мотор V8 – не єдине технічне нововведення в оновлених кросовері та кросовері-купе. Майбутні водії GTS гідно оцінять спортивну вихлопну систему і підвіску, а також повний привід укупі з рідинною системою охолодження.

Новинка серйозно подорожчала на тлі минулої версії, яку можна було придбати за ціною від 79200 доларів за стандартну комплектацію і 149900 USD за Cayenne Turbo E-Hybrid. Тепер же найдорожча модифікація обійдеться в 157000 доларів США.

Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid 2025

До слова, GTS-версія нового Porsche Cayenne коштує щонайменше 124900 USD, і це ще якщо не доплачувати за спортивні «фішки».


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь