Geely і Volvo вивели на ринок гібридний автомобіль із запасом ходу 1400 км

0 125

Бренд Lynk & Co оголосив про початок продажів свого седана бізнес-класу 07 EM-P. Ця модель розроблена концерном Geely спільно з фахівцями Volvo.

Автомобіль позиціонується як конкурент Toyota Camry. Тільки технічно він куди більш сучасний. Адже це гібрид із двома електродвигунами системи DHT Evo. З повністю зарядженим ходовим акумулятором і заправленим «під пробку» баком бензину машина може проїхати до 1 400 кілометрів.

Цікаво, що ціна на Lynk & Co 07 EM-P у базовій комплектації виявилася нижчою, ніж спочатку планувалося. За найбюджетнішу версію гібридного автомобіля просять від 23,5 тисячі доларів.

Але ж виробник говорив, що вартість стартує з позначки 25 000 $. Мабуть, так вирішили схилити на свій бік клієнтів, які сумніваються.

Lynk & Co 07 EM-PПоки автомобілі доступні тільки для попереднього замовлення. Але вже через пару днів перші покупці почнуть отримувати свої машини. Так, принаймні, обіцяв виробник.

Зовні Lynk & Co 07 EM-P має стильний і сучасний вигляд. Одразу видно, що китайські дизайнери черпали натхнення від моделей Tesla. Але заявлено, що це власна розробка – проект Next Day.

Як шасі використано платформу CMA Evo. Із зовнішніх «фішок» тут є приховані в дверях ручки, які висуваються за сигналом. Бічне скло, до речі, безрамкове. Таким чином дизайнери вирішили підкреслити спортивні задатки моделі.

Що стосується габаритів, то Lynk & Co 07 EM-P – це типовий середньорозмірний седан. Його довжина – 4,82 метра. Колісна база – 2 843 мм, тож у салоні просторо як на першому, так і на другому рядах.

Приладова панель рідкокристалічна, розміром 12,3 дюйма. Поруч із нею великий екран мультимедіасистеми. Для задніх пасажирів передбачено власний «планшет», який за необхідності можна зняти.

Lynk & Co 07 EM-P

 

Незалежно від комплектації, Lynk & Co 07 EM-P отримав багате оснащення, що охоплює розширену допомогу водієві під час їзди і паркування. Салон у всіх автомобілів з натуральної шкіри Nappa. Сидіння з підігрівом, масажем і вентиляцією.

Не забули і про багажне відділення. Його обсяг – 450 літрів, що для середньорозмірного седана більш ніж гідно.

Силова установка складається з бензинового двигуна з об’ємом 1,5 літра і двох електромоторів. Останні розташовані на передній і задній осях, відповідно, привід повний.

Бензиновий двигун служить для зарядки ходового акумулятора. Сумарна потужність електромоторів становить 380 к. с.

Без використання ДВЗ, відповідно, не витрачаючись на паливо, Lynk & Co 07 EM-P може проїхати до 102 км. А повний запас ходу становить 1 400 кілометрів.

Ось тільки максимальну швидкість обмежили на позначці в 190 км/год. Це запобіжний захід для того, щоб електромотори не вийшли з ладу через надмірне навантаження.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь