Toyota Hilux почнуть виробляти в Таїланді

0 54

Компанія Toyota офіційно заявила про плани відправити нове покоління електричного пікапа Hilux Revo BEV у виробництво до закінчення 2025 року. Раніше авто було продемонстровано на автомобільній виставці як прототип. Це сталося наприкінці 2022 року.

Складання автомобілів буде налагоджено на підприємстві в Таїланді – державі, на ринку якої у компанії сьогодні понад 50% продажів SUV.

Новий електрокар активно змагатиметься з електроприводним пікапом Isuzu D-Max. Збіг чи ні, але цей автомобіль планують збирати в тій самій країні.

Про конкретні параметри і можливості очікуваної новинки поки що говорити зарано. Відомо, що повний запас ходу в автомобіля становитиме трохи менше 200 км, що доволі скромно. Тип циклу, в рамках якого буде цей пробіг на одному заряді акумулятора, також ще не названо.

Toyota Hilux Revo BEV

Не виключено, що співробітникам Toyota вдасться знайти золоту середину між тим, щоб не ставити величезну батарею, яка заважатиме практичності, і тим, щоб не обмежувати запас ходу занадто сильно.

На відміну від багатьох інших автовиробників, Toyota не поспішає виробляти автомобілі з електроприводом. Її кроки в бік EV дуже скромні, і більший акцент компанія робить на гібридних машинах.

Голова ради директорів Toyota Акіо Тойода вважає, що частка електромобілів на ринку ніколи не перевищить 30% навіть у віддаленому майбутньому, тож перспективи електрокарів все ще залишаються досить туманними.

Представники компанії заявили, що електричний позашляховик здебільшого випускатимуть у Таїланді, але не виключена можливість виходу на експорт.

Найімовірніше, EV-варіант нового пікапа тішитиме шанувальників бренду щонайменше кілька років. Особливо з огляду на те, що модель вже була відома майже 10 років, перш ніж її позбавили від ДВЗ.

Toyota Hilux Revo BEV

До слова, електромобіль Hilux Revo BEV – це не єдиний EV-позашляховик Toyota, який ми могли бачити протягом останніх кількох років. Наприклад, три роки тому компанія продемонструвала публіці електропікап, що візуально був схожий на модель Tacoma.

У 2023 році японці презентували концепти EPU та IMV-0 на автомобільній виставці Japan Mobility Show. Останній уже продається в Таїланді, щоправда, з класичним ДВЗ. Мініатюрний пікап можна купити за 13000 доларів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь