Компанія Ford може презентувати Mustang у кузові седан

0 181

Генеральний директор Ford не виключає появи седана Mustang

У рамках нещодавньої бесіди з журналістами західних видань, очільник американського автовиробника був відкритий для ідеї випуску інших автомобілів у рамках розширеної лінійки Mustang. Він виключив деякі певні моделі, такі як компактний кросовер, але не виключив седан.

«Але чи можемо ми створити інші стилі кузова – чотиридверний або якийсь інший? Я вважаю, що ми могли б, якби ці моделі зберігали всі характеристики та зовнішній вигляд оригінальної версії моделі».

Хоча фанати культового американського спортивного автомобіля будуть насміхатися над ідеєю подібного виконання Мустанга, правда в тому, що Форд, думав про це вже досить довгий час.

Ford Mustang седан

Тут додаються зображення написані головним художником Карлом Маєром. Вони були опубліковані ще в середині листопада минулого року.

Привабливий ескіз представлений разом з іншими ілюстраціями купе. Дехто стверджує, що Ford міг би використати ще один транспортний засіб у своїй лінійці, яка відмовилася від Fiesta, Taurus і Fusion в останні роки. Мустанг – єдина машина, що залишилася.

Ford Mustang седан

Чи повинен елегантний седан носити прізвисько «Мустанг» чи ні, це питання для обговорення. Ідея далеко не нова. У середині 1960-х років було побудовано чотиридверний прототип, але в кінцевому підсумку вдалося отримати зелене світло для цього проекту.

Схоже, що автовиробник із Дірборна не боїться отримати вигоду з популярності цього прізвиська, випустивши інші подібні авто.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь