Прототип оновленого універсала Audi A7 Avant виїхав на перші тести

Audi A7 Avant

Універсал Audi A7 Avant отримав сучасний редизайн.

Західні видання опублікували фотографії з прототипом оновленого універсала. Планується, що A7 з’явиться в 2025 році як духовний наступник попереднього A6, пропонованого як у варіантах кузова Sportback (седан), так і Avant (універсал).

Днями був помічений прототип оновленого універсала Audi A7, який викликав великий інтерес у публіки і автолюбителів в цілому. Цей автомобіль став символом елегантності та стилю серед любителів преміальних автомобілів. Уже з першого погляду на прототип можна помітити його абсолютно новий дизайн, який поєднує в собі спортивні риси і класичну розкіш.

Найголовнішою особливістю німецької новинки є поліпшена аеродинаміка, що покликана забезпечити ефективний рух та економію пального.

Audi A7 Avant

Дизайн машини можна назвати більш сучасним, це своєю чергою досягається за рахунок змін у передній і задній частинах, новим оптичним елементам і поліпшеним формам кузова.

В інтер’єрі оновленого універсала Audi A7 також можна помітити зміни. Він став ще комфортнішим і функціональнішим завдяки використанню якісних матеріалів, новітніх технологій і сучасного дизайну. Усі елементи інтер’єру були розроблені з урахуванням максимального комфорту для водія та пасажирів.

Технічні характеристики прототипу оновленого універсала Audi A7 також зробили фурор. У новому транспортному засобі були використані найсучасніші обладнання та потужний силовий агрегат, який має високу продуктивність і відмінну динаміку розгону. Безумовно, новий Audi A7 не залишить байдужими тих, хто цінує якість, комфорт і стиль.