Mitsubishi L200 2024 року отримав екстремальну версію для бездоріжжя

0 331

Тюнер Ironman 4×4 удосконалив пікап Mitsubishi L200 для бездоріжжя.

Фахівці з бездоріжжя Ironman 4×4 пропонують для Mitsubishi Triton тріо дуг, розширювачів крил і сталевий задній бампер. Нові деталі можна комбінувати з одним із комплектів підвіски тюнера. Незабаром модельний ряд поповниться додатковими аксесуарами, включаючи навіс і багажники на даху.

Mitsubishi знає про великий тюнінговий потенціал Triton/L200 шостого покоління, тому настав час, щоб компанія, що займається вторинним ринком, зробила для нього більш жорстку позашляхову обробку. Австралійський тюнер Ironman 4×4 випустив першу партію аксесуарів для середньорозмірного пікапа, що поліпшують його зовнішній вигляд і зручність використання.

Рулі Bull виявилися вельми популярними серед власників вантажівок середнього розміру в Австралії, тому Ironman 4×4 пропонує вибір між трьома моделями. Всі вони виготовлені зі сталі з порошковим покриттям і мають функції безпеки стандартного пікапа.

Mitsubishi L200 Ironman 4×4

Комерційна дуга – це пропозиція початкового рівня з точками кріплення додаткового обладнання. Перекладина Deluxe – це більш оснащена версія з уже встановленими на ній додатковими світлодіодами, точками відновлення і подвійними кріпленнями для антен. Нарешті, планка Raid має інший дизайн: у ній додані більш прохолодні повітрозабірники, але без захисту фар і капота.

Аналогічна обробка використовується і в задній частині: сталевий бампер містить у собі зчеплення і точки відновлення. Профіль можна поліпшити за допомогою розширювачів крил, що ідеально підходить для тих, хто їздить на великих колесах, взутих у ширші всюдихідні шини. Нарешті, низка комплектів підвіски пропонує можливість вибору між конфігураціями нітрогазових або пінопластових комірок у легких, середніх і важких варіантах.

Перша виробнича партія аксесуарів Ironman 4×4 для Mitsubishi Triton/L200 запланована на початок липня 2024 року. Тюнер також анонсував кілька аксесуарів, які наразі перебувають у розробці, зокрема навіс, висувну систему, бічні поручні/підніжки, захист днища і багажники на даху.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь