Британський суперкар Aston Martin Vanquish вийшов на тести, готуючись до змагання з Ferrari

0 32

У мережі з’явилися нові шпигунські фотографії Aston Martin Vanquish 2025

Новий Aston Martin Vanquish 2025 знову став об’єктом полювання на шпигунських фотографіях, пильний погляд на цю вибухову модель, що з’явилася біля головного входу на Нюрбургринг.

Aston Martin вийшов на трасу Нюрбургринг і розмістив свій операційний центр на території свого гоночного підрозділу, де протягом кількох місяців можна було побачити прототипи нового Aston Martin Vanquish.

Фотошпигуни зіткнулися віч-на-віч з одним із прототипів нового банера британської фірми. Повернення Aston Martin Vanquish вже офіційно підтверджено виробником, міфічне ім’я, що характеризує суперкар розміру XXL, і з яким вони мають намір наздогнати інший того самого рівня, що недавно з’явився Ferrari 12Cilindri.

Aston Martin Vanquish 2025

Ці нові шпигунські фотографії дають змогу поглянути на новий флагман Aston Martin, побачивши ввімкнені поворотники в його нових фарах, у стилі тих, що випущені на борту нових Vantage і DB12. Велика решітка радіатора більш ніж примітна, як і величезні гальмівні диски на обох осях, утримувані великими супортами.

Хоча багато його рис розкрито, насправді це не так. Бренд подбав про зворотне: вертикальні зябра за передніми колесами розташовані на чверть далі, ніж здаються на перший погляд, те ж саме можна сказати і про задню частину. Кришка багажника закрита фальшивим номерним знаком.

Aston Martin Vanquish 2025Пілоти демонструють більш смугастий дизайн, що зливається зі стрічкою, яка проходить уздовж задніх дверей у формі качиного хвоста. Аеродинамічний дифузор з екстрактором тепла вихлопних газів також є визначальним, як і його чотири клеми, розділені на дві пари.

Aston Martin Vanquish 2025

Дизайн, який вражає і руйнує все, що відомо про бренд за останні роки, щоб зачарувати найвпливовіших клієнтів. Іншим аргументом є добротний бітурбований двигун V12, потужність якого під довгим переднім капотом, як уже заявила компанія, становитиме 835 к.с. Він буде представлений у січні 2025 року. Він не має нічого спільного з першими ознаками, що вказують на центральне компонування двигуна, яке сильно змінить його силует.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь