Опитування показало, що може змотивувати українців відмовитися від власного автомобіля

0 194

Українці розкрили, в яких випадках готові відмовитися від особистого транспортного засобу.

Близько 60 відсотків українців, які володіють власним автомобілем, готові від нього відмовитися. Але тільки за певних обставин.

Про ставлення українців до особистих машин дізналися компанії «Автосота» і «Autolist», які провели спільне опитування.

Респонденти відповіли, що готові відмовитися від своєї автівки, якщо на потрібних їм маршрутах не буде проблем із громадським транспортом (29%). Ще 25 відсотків готові шукати альтернативу особистому авто, коли паливо подорожчає ще сильніше. Для 22 відсотків респондентів поштовхом до змін стане відсутня наявність потрібних автозапчастин. 17 відсотків як такий каталізатор назвали зростання цін на автомобільні деталі. 18 відсотків проголосували за складнощі з дорожніми заторами і паркуваннями.

TAXI

Ті, хто в теорії готовий відмовитися від власної машини, як заміну розглядають громадський транспорт (59%), таксі (37%) і каршерінг (27%). За велосипед свій голос віддали 23 відсотки опитаних, за мотоцикл – 17%. Ще менше тих, хто автомобілю віддасть перевагу самокату – 11 відсотків.

32% учасників опитування відповіли, що їх часто турбують дуже високі ціни на бензин. Причому 10 відсотків назвали їх «вкрай» високими. 52% респондентів вважають їх високими, але терпимими. І тільки в 6% українців до ціноутворення на АЗС немає питань.

каністра бензин дизель заправка

85% опитаних очікують, що витрати на обслуговування машин цього року зростуть. 36% учасників опитування назвали очікувану надбавку істотною. При цьому 14% респондентів все-таки чекають, що у 2024-му витратять на автомобіль менше, ніж минулого року.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь