Renault презентувала кросовер Arkana для Європи

0 622

Renault представила купе-кросовер Arkana в специфікації для Євросоюзу. Машина має великий обсяг технічних відмінностей від однойменної моделі, яку збиратимуть в Україні.

На відміну від нашої Аркани, що базується на модернізованій платформі B0, європейська заснована на «візку» CMF-B, яка використовується для Renault Clio, Captur і Nissan Juke другого покоління.

Привід у «Євро-Аркан» – тільки передній, трансмісія 4×4 не передбачена в принципі. Інші у неї і габарити: довжина досягає 4568 мм (+23 мм), ширина – 1821 мм (+1 мм), висота – 1571 мм (+6 мм), колісна база – 2720 мм (-1 мм), дорожній просвіт на 19 мм менше – 186 мм.

Європейська Аркана – це адаптована під ринок ЄС модифікація південнокорейського Renault-Samsung XM3, який випускається з лютого нинішнього року.

Renault Arkana

Під капотом у Аркан для ЄС розташовується той самий 1,3-літровий турбований мотор потужністю 140 і 160 к.с., що і у модифікації для нашого ринку, проте у нього додатково є 12-вольтовий стартер-генератор, який забезпечує бортову електроніку енергією при роботі системи Start / Stop.

Крім того, європейцям запропонують 140-сильну гібридну версію без можливості підзарядки від побутової розетки або зарядної станції, що базується на 1,6-літровому атмосферному двигуні.

Хочете заощадити 50 гривень при оформленні автомобільної страхівки ОСАГО? Переходьте - СЮДИ і вводьте промокод AVTOSOTA. Також, читайте Avtosota в - Google News

Залиште відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.