До купівлі став доступний перший серійний автомобіль з напівтвердотільною батареєю

0 486

У КНР офіційно стартував продаж повністю електричного автомобіля IM L6 виробництва IM Motors. Компанія пропонує одразу п’ять різних комплектацій за ціною від 30,4 до 47,8 тис. доларів.

У базовому, найдешевшому, виконанні запас автономного ходу машини обмежений 650 км, у топовому ця цифра становить уже 1000 км. Решта три проміжних варіанти демонструють цей показник на рівні 710, 780 і 850 км.

Щодо напівтвердотільного акумулятора, то ним оснащено топову L6 Max Lightyear, поставки якої намічено на жовтень поточного року. Ця батарея, ємністю 133 кВт*год, перебуває в напівтвердому стані, що, за запевненням виробника, в кілька разів підвищує її безпеку, з огляду на чудову опірність до вибуху і займання.

IM L6

Вона є першою з-поміж аналогічних масових продуктів у галузі, хто підтримує надшвидку зарядку. Так, наприклад, щоб заповнити заряд, достатній для 400 км шляху, знадобиться всього 12 хвилин. Також повідомляється, що потужність батареї здатна підтримувати роботу двигуна для забезпечення швидкості в межах 268 км/год. Слід зазначити, що у IM Motors є мотор власної розробки, який демонструє розгінну динаміку на рівні 2,74 секунди на сотню.

IM L6

Раніше з’явилася інформація, що IM L6 пройшов так званий «Лосиний тест» і зміг навіть побити попередній рекорд, встановлений ще в 1999 році, подолавши позначку 85 км\год.

Представлений автомобіль має такі габарити:

  • довжина – 4,9 м
  • ширина – 1,9 м
  • висота – 1,5 м
  • колісна база – 2,9 м

Він оснащений інтелектуальною підтримкою водія, включно з автоматичним керуванням і паркуванням, підтримує «режим краба» і демонструє мінімальний радіус повороту в 4,99 м. Уже в базовій версії передбачено наявність лідара наддалекої дії.

IM L6

У салоні IM L6 подвійний мультимедійний екран діагоналлю 26,3 дюйма та вертикальний 10,5 дюймовий дисплей управління. За максимальний комфорт відповідають «хмарні» сидіння POPO SOFA з 20-и мм м’яким шаром і шестирівневим регулюванням положення.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь