10 автомобільних брендів, які випускають найнадійніші машини

0 339

Деякі автовиробники випускають моделі, які надто часто стикаються з різними технічними поломками. Організація OCU склала рейтинг надійності автомобілів, визначивши компанії, що випускають моделі, які часто потребують ремонту.

Організація OCU та її дослідження

Організація OCU займається дослідженням різних продуктів для споживачів, включно з автомобілями. Вони регулярно складають рейтинги надійності серед автовиробників, щоб допомогти споживачам зробити правильний вибір при покупці автомобіля.

Щоб визначити виробників найнадійніших і найненадійніших автомобілів, було опитано 29 873 водії. Вони розповіли про свій досвід експлуатації популярних моделей та поділилися інформацією про поломки своїх транспортних засобів.

Лідери рейтингу 2024 року

Lexus UX 1200

У 2024 році виробником найнадійніших автомобілів виявився японський бренд Lexus. Індекс надійності склав 98 зі 100 балів. На другому місці розташувалися бренди Suzuki та Subaru з індексами надійності по 93 бали. Трійку лідерів закривають Toyota та Cupra з показниками у 91 бал.

Інші надійні бренди включають:

  1. Kia, Smart, Honda та Mitsubishi — отримали по 89 зі 100 балів за надійність своїх авто.
  2. Nissan — 87 балів.

Цікаво те, що виробник електромобілів Tesla у 2022 році займав одне з останніх місць у рейтингу надійності автомобілів. У 2024 році компанії вдалося набрати 84 зі 100 балів.

Надійність гібридних автомобілів

За словами експертів, найвищий середній індекс надійності у гібридних автомобілів. Також рідко ламалися електричні та бензинові моделі. Найнадійнішими гібридними моделями виявились Fiat Panda та Suzuki Ignis, які рідко стикаються з поломками.

Виробники найненадійніших автомобілів

Найчастіше на поломки своїх автомобілів скаржилися власники кросоверів та позашляховиків Land Rover. Автомобілі бренду набрали лише 64 зі 100 балів за надійність своїх моделей. За Land Rover слідує бренд Opel з показником 76 балів. Третє місце серед виробників найненадійніших автомобілів дісталося Peugeot, Citroen, Volkswagen, Ford та Lancia, які отримали по 80 балів.

Дослідження також показало, що дизельні автомобілі частіше виходять з ладу, ніж електричні, гібридні та бензинові моделі. У цьому сегменті надійнішим за конкурентів виявився кросовер Audi Q5.

 

Audi Q5

Висновки

Результати рейтингу надійності автомобілів від OCU дають чітке уявлення про те, які автомобільні бренди пропонують найбільш надійні моделі, а які мають проблеми з технічною надійністю. Згідно з дослідженням, японські бренди, такі як Lexus, Suzuki та Subaru, зберігають свої позиції як виробники найнадійніших автомобілів. Водночас, деякі європейські бренди, такі як Land Rover та Opel, демонструють нижчу надійність, що може бути важливим фактором для потенційних покупців.

Рейтинг надійності допомагає споживачам зробити обґрунтований вибір при покупці автомобіля, враховуючи не лише вартість, але й потенційні витрати на ремонт та обслуговування.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь