Volkswagen презентує новий Golf GTI 31 травня: чого чекати від новинки

0 235

Новий Golf GTI отримає низку значних поліпшень

Зовні, німецька новинка матиме сучасний та агресивний вигляд, з новим дизайном передньої та задньої частини, а також зміненою оптикою.

У гоночному світі німецький автовиробник Volkswagen вважається одним із лідерів завдяки своїм потужним, стильним і надійним автомобілям. Ось уже кілька десятиліть Golf GTI є однією з найзнаменитіших моделей цієї марки. І ось уже скоро, 31 травня, компанія представить оновлену версію свого знаменитого хот-хетча.

Згідно з інформацією з офіційних джерел, новий Golf GTI отримає низку значних поліпшень, які зроблять його ще більш привабливим для покупців.

Volkswagen Golf GTI 2024

Але, звісно ж, основна увага приділяється технічним характеристикам автомобіля. Фахівці очікують, що новий Golf GTI буде оснащений передньопривідним 2,0-літровим бензиновим двигуном з турбонаддувом потужністю близько 250 кінських сил.

Також очікується нова коробка передач, яка дасть змогу автомобілю розганятися до 100 км/год лише за кілька секунд.

Volkswagen Golf GTI 2024

Безумовно, всередині автомобіля також будуть внесені зміни. Очікується нова сучасна система мультимедіа з великим сенсорним дисплеєм, а також поліпшені крісла і кермо. Завдяки цим поліпшенням новий Golf GTI буде не тільки швидким і потужним, а й комфортним і зручним для водія та пасажирів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь