На український авторинок вийде новий кросовер від бренду Changan

0 149
Представлено останнє покоління Changan CS75 Plus, яке може похвалитися більш агресивним і виразним дизайном.
Цей китайський кросовер збирається зробити заяву на ринку: спочатку дебютує бензинова версія, а за нею очікується гібридний варіант.
Як повідомляє IThome, компактний кросовер можна буде придбати в найближчі місяці за конкурентоспроможною ціною близько 20 000 доларів.

Дизайн і особливості

Новий Changan CS75 Plus демонструє сміливий дизайн передньої частини з широкою решіткою радіатора та оригінальними світлодіодними фарами, які простягаються по всій ширині кузова. Висувні дверні ручки додають екстер’єру елегантності. Стандартні 18-дюймові колеса можна оновити до 20-дюймових за додаткову плату, що надає кросоверу більшої привабливості.
Changan CS75 Plus
Розміри Changan CS75 Plus 2024:
  1. Довжина: 4770 мм
  2. Ширина: 1910 мм
  3. Висота: 1705 мм
  4. Колісна база: 2800 мм

Продуктивність і технологія

Хоча інтер’єр Changan CS75 Plus ще не розкритий, деякі його ключові характеристики були оприлюднені. Він дебютує з 1,5-літровим бензиновим турбомотором потужністю 192 кінські сили, що дозволяє розвивати швидкість 190 км/год. Також очікується гібридна модифікація, і не виключено, що модель збереже 2,0-літрову 233-сильну турбочетвірку свого попередника.

Експансія Changan на нові ринки

Новий Changan CS75 Plus має високі шанси вийти на український ринок, адже бренд Changan нещодавно дебютував у країні та робить ставку на кросовери. Цей крок є частиною стратегії Changan з виходу на нові ринки та стати глобальним гравцем в автомобільній промисловості.

Changan CS75 PlusВідданість Changan якості та інноваціям

Changan займається виробництвом високоякісних автомобілів, які відповідають потребам сучасних водіїв. Завдяки своїй зосередженості на інноваціях і задоволенні споживачів бренд швидко набуває популярності на нових ринках. Новий Changan CS75 Plus є свідченням прагнення компанії виробляти автомобілі, які є одночасно стильними та функціональними.
Таким чином, новий Changan CS75 Plus — це компактний кросовер, який може похвалитися сміливим і виразним дизайном, розширеними функціями та вражаючою продуктивністю. Завдяки конкурентоспроможній ціні та орієнтації на якість та інновації, ця модель має намір зробити заяву на ринку та залучити нове покоління водіїв.

Залиште відповідь