Компанія Haval презентувала бензинову версію моделі Raptor

0 173

Гамма кросоверів Haval Raptor поповнилася ще однією модифікацією. Скоро в салонах офіційних дилерів з’являться автомобілі з бензиновими двигунами, без жодних гібридних «доважків». Про це стало відомо завдяки інформації, розміщеній на сайті Міністерства промисловості Китаю.

Цікаво, що зовні нова модифікація відрізняється від актуального гібрида. Це означає, що автомобіль було піддано модернізації. Впізнати бензиновий Haval Raptor можна буде за специфічними фарами. Вони тепер не круглі, а прямокутні. Та й радіаторна решітка відрізняється.

Змінювати зовнішність знадобилося у зв’язку з дебютом нового покоління Haval H9. Адже він практично повністю ідентичний Raptor.

Дещо взяли і від Dargo Х – це характерні розширювачі арок з декоративними заклепками, що надають моделі брутального зовнішнього вигляду. А задня частина бензинового Haval Raptor отримала нові ліхтарі.

Haval Raptor нова версія бензин

З’явилися інші бампери, з більш агресивним дизайном. На задніх дверях розмістили запасне колесо. Завдяки останньому довжина нової модифікації збільшилася з 4,68 до 4,8 метра. До речі, замість «запаски» можна замовити пластиковий бокс. У ньому вийде перевозити щось брудне або пахуче – щоб не бруднити салон кросовера.

Дорожній просвіт бензинового Haval Raptor збільшено. Найімовірніше, це пов’язано з переробкою підвіски, але жодної інформації про це немає. Відомо тільки, що нова версія кросовера краще пристосована до бездоріжжя. Найімовірніше, як опцію запропонують експедиційний багажник на дах.

Очікувано, бензиновий кросовер став легшим. Адже у нього немає ходової батареї. Тепер повна маса Haval Raptor лише 2,25 тонни.

Уже ясно, який мотор опиниться під капотом оновленого кросовера. Це бензиновий турбодвигун з об’ємом 2,0 літра. Силовий агрегат відомий під індексом GW4N20A. Його потужність – 238 к. с.

Haval Raptor нова версія бензин

А ось про коробку передач інформації немає. Це особливість китайського Мінпрому. Вони ніколи не вказують, яка КПП буде в автомобілів. Але найімовірніше, в парі з двигуном виявиться дев’ятиступінчастий «робот».

Про всяк випадок нагадаємо, що гібридний Haval Raptor у Китаї почали продавати наприкінці 2023 року. Тоді взагалі не передбачалося робити повністю бензинові версії цієї моделі. Але багато покупців хочуть саме таку машину.

Цін на бензиновий Haval Raptor поки що немає. Обіцяють, що ця модифікація буде дешевшою за гібридну. Заощадити вийде близько 4 100 доларів.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь