Tesla презентувала потужніший і дешевший акумулятор 4680

0 520

Ілон Маск показав новий форм-фактор батарей – «акумулятори-бісквіти», так їх назвали користувачі за схожістю з банкою для печива.

Тесла привласнила новому формату акумуляторів індекс 4680. Це означає, що їх діаметр становить 46 мм, висота – 80 мм. Нагадаємо, кілька років тому Tesla перейшла з формату 18650 (діаметр 18 і висота 65 мм) на більший 2170 (діаметр 21 і висота 70 мм, останній нуль скорочується заради зручності).

Це дозволило трохи підвищити питому щільність АКБ, оскільки в загальній масі батареї менше простору йде на оболонку. Зараз вони встановлюються в Model 3 і Model Y.

 

Tesla Model 3
Tesla Model 3

За словами Ілона Маска, потужність нових акумуляторних осередків зросла в шість разів, а ємність – в п’ять разів. Ці цифри виглядають досить багатообіцяючими. Але насправді прогрес аж ніяк не настільки вражаючий. За допомогою нехитрих арифметичних дій можна з’ясувати, що фізичний обсяг одного елемента виріс в 5,48 рази.

Іншими словами, в перерахунку на одиницю об’єму такі АКБ навіть трохи поступаються старим!

Однак з огляду на невисокий виграш обсягу в складі блоку батарей та інших оптимізацій запас ходу (а так само і загальна ємність) має зрости на 16%. Не менш важливо, що новий форм-фактор також дозволить знизити собівартість АКБ приблизно на 14%. Плюс до цього у 4680 Тесла відмовилася від кобальту і перейшла на нікель.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь