Suzuki презентувала свій новий універсал Swace

Suzuki Swace
0 1 517

Автобренд Suzuki презентував свій новий універсал Swace.

Автомобіль буде продаватися у європейських дилерів, інженери працювали над ним у співпраці з японською компанією Toyota.

Зовні новий універсал буде “перелицьованою” версією Corolla Touring Cross.

Головні відмінності полягають у формі бампера, а на кермі та решітці з’явиться новий логотип. Платформа буде використана та сама, що і у попередника. Під капотом передбачена безальтернативна гібридна силова установка.

До неї увійдуть бензиновий двигун на 1,8 літра, а також електроустановка і акумулятор. Загальна потужність транспортного засобу сягає 122 к.с. При їзді тільки на електричній тязі вона знизиться до 72 к.с.

Suzuki Swace

Swace стане вже другою моделлю, яка представляє собою копіювання японських моделей від Toyota. Раніше на європейський ринок вийшов позашляховик Across, що став копією RAV4.

Співпрацювати автобренди почали навесні минулого року. Тоді Suzuki підтвердила передачу технологій і напрацювань в сфері нових гібридних моделей свого партнера.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь