Suzuki презентувала свій новий універсал Swace

Suzuki Swace
0 1 537

Автобренд Suzuki презентував свій новий універсал Swace.

Автомобіль буде продаватися у європейських дилерів, інженери працювали над ним у співпраці з японською компанією Toyota.

Зовні новий універсал буде “перелицьованою” версією Corolla Touring Cross.

Головні відмінності полягають у формі бампера, а на кермі та решітці з’явиться новий логотип. Платформа буде використана та сама, що і у попередника. Під капотом передбачена безальтернативна гібридна силова установка.

До неї увійдуть бензиновий двигун на 1,8 літра, а також електроустановка і акумулятор. Загальна потужність транспортного засобу сягає 122 к.с. При їзді тільки на електричній тязі вона знизиться до 72 к.с.

Suzuki Swace

Swace стане вже другою моделлю, яка представляє собою копіювання японських моделей від Toyota. Раніше на європейський ринок вийшов позашляховик Across, що став копією RAV4.

Співпрацювати автобренди почали навесні минулого року. Тоді Suzuki підтвердила передачу технологій і напрацювань в сфері нових гібридних моделей свого партнера.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь