Як виглядає найдорожчий автобудинок на колесах зсередини: інтер’єр як у яхти та власний гараж

Azimut Yachts Dembell будинок на колесах

Що ви уявляєте, коли вам розповідають про “будинок на колесах”? Напевно, це громіздкий фургон для пенсіонерів з не найзручнішою системою зберігання багажу і хаотично розставленими меблями і предметами побуту. Але будинки на колесах можуть бути різними!

Сьогодні ми хочемо продемонструвати вам, який вигляд має найдорожчий будинок на колесах преміум-класу з інтер’єром як у яхти за кілька мільярдів доларів і власним гаражем для суперкара…

Вартість розкішного автобудинку на сьогоднішній день становить близько 2 мільйонів доларів і буде представлена тільки в серпні цього року. Але судячи з чуток, перша партія розкішних будинків на колесах була продана ще на старті виробництва! Виробник Dembell назвав цей будинок першою у світі сухопутною супер’яхтою. Він базується на тривісному шасі Mercedes, а замість гаражного відділення розміщує власний гараж для суперкара.

Azimut Yachts Dembell будинок на колесах

Інтер’єр фургона розробляли інженери Azimut Yachts – бюро, що зазвичай спеціалізується на дорогих кастомних яхтах, однак для цього проєкту все-таки вирішили зробити виняток. Що стосується побутової техніки, все наповнення в будинку представлено брендом Miele, а система домашнього кінотеатру брендом Bose.

Azimut Yachts Dembell будинок на колесах Azimut Yachts Dembell будинок на колесах

І звичайно ж, виробники сухопутної яхти подбали про те, щоб зробити її максимально екологічно чистою. На дах було змонтовано кілька сонячних батарей, а також всередині будинку є свій резервуар для води на 300 літрів і бортовий генератор.

У “капітанській кімнаті” розташовані чотири окремі суперкомфортні сидіння з функцією масажу. Але навіть якщо цього не знати, достатньо просто поглянути на кадри проєкту, щоб зрозуміти, наскільки продумано і комфортно організовано простір автобудинку.

Azimut Yachts Dembell будинок на колесах

Основна спальня обладнана ліжком розміру кінг-сайз і власною мультимедійною системою.

У будинку також є зона відпочинку, кімната для гостей, ванна кімната та обідня зона. Подумати тільки! Адже далеко не кожен звичайний будинок може похвалитися таким рівнем комфорту і простору.

Azimut Yachts Dembell будинок на колесах

Але найголовніше і, мабуть, найунікальніше в цьому проєкті – наявність власного гаража, в якому спокійно можна вмістити невеликий суперкар. Виробник робить на цьому особливий акцент, наголошуючи, що будинок на колесах у їхньому уявленні створений зовсім не для багатих пенсіонерів та їхніх відпусток, а для мобільних молодих людей з активним способом життя.

Azimut Yachts Dembell будинок на колесах

Вся ідея лежить у свободі пересування. Будинок на колесах – доволі габаритний і громіздкий транспорт, але що якби була можливість влаштуватися на нічліг у доступному та комфортному місці, а потім вивести з гаража свій суперкар і дослідити місцевість у різних напрямках?

Саме цю концепцію і постаралися втілити в життя творці модерного автобудинку, – розповів журналістам один із розробників Dembell.