Ford відкликає 457 тисяч автомобілів Bronco Sport і Maverick через проблеми з акумуляторами

0 52

У Bronco Sport і Maverick може розрядитися 12-вольтова батарея, а на Maverick можуть бути наклейки з неправильною інформацією про шини.

Багато автолюбителів вважають, що розряджені акумулятори є проблемою тільки для електромобілів. Однак, за запасами енергії батареї потрібно стежити всім без виключення. На жаль для власників 456 565 пікапів Maverick і позашляховиків Bronco Sport, 12-вольтові акумулятори можуть розрядитися в дорозі.

Починаючи з 2021 модельного року власники цих автомобілів скаржаться на те, що їхні акумулятори розряджаються. У підсумку вони встають на дорозі, не маючи достатньо енергії, щоб проїхати на більш безпечну ділянку дороги. Концерн сказав, що швидка заміна батареї вирішила їхню проблему.

Однак Національне управління безпеки дорожнього руху (NHTSA) вирішило, що варто більш глибоко вивчити це питання. Акумулятори нових автомобілів, як правило, не розряджаються таким чином, і застрягти на дорозі небезпечно.

Зрештою виявлено, що калібрування модуля управління кузовним обладнанням і модуля управління трансмісією не призначені для виявлення відмови акумулятора в цих автомобілях.

Якщо генератор не справляється з електричним навантаженням і автомобіль запускає функцію “Стоп-Старт”, автомобіль може вимкнутися, і водій не зможе знову увімкнути його.

Станом на квітень цього року компанії Ford відомо про 917 гарантійних звітів, які стосуються цієї проблеми. Серед них три неперевірених повідомлення про пожежу та дві претензії про матеріальні збитки.

Ford Bronco Sport
Ford Bronco Sport

Проблема здебільшого зачіпає Bronco Sport 2021-2024 років, з яких під відкликання потрапило 402 978 екземплярів. Крім того, дилер відкликв 53 587 Maverick 2022-2023 модельного року.
Там рішення має бути відносно простим. Ford оновить калібрування модулів управління кузовним обладнанням і трансмісією, щоб визначити рівень заряду 12-вольтової батареї та збільшити потужність генератора, якщо вона почне розряджатися. Власники можуть очікувати отримання звістки від Ford 13 травня.

Але це ще не все. Дев’ять власників Maverick 2024 року також мають не менш серйозну проблему. Деякі моделі XLT і FX4 неправильно оснащені на заводі міні-запаскою. Проблему виявлено, і повнорозмірну запаску встановлено ще до того, як автомобілі покинули завод, але Ford забув змінити етикетку з інформацією про шини та навантаження (TREAD).

У результаті на наклейці вказано неправильне значення тиску в запасному колесі, а також може бути вказана невірна інформація про корисне навантаження автомобіля. Природно, ви сподіваєтеся, що наклейка на автомобілі буде точною, тому Ford замінить її виправленою етикеткою TREAD.

Обидва відкликання будуть зроблені безкоштовно для власників.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь