Українці перетворили електромобіль Tesla Model 3 на оригінальний чотиридверний кабріолет

Tesla Model 3 кабріолет

Седан Tesla Model 3 зазнав дивовижної трансформації, позбувшись даху і перетворившись на унікальний чотиридверний кабріолет.

Цей амбітний проект втілили в життя досвідчені майстри українського ательє TSK, відомого своїм досвідом тюнінгу автомобілів Tesla. Цей проект, висвітлений на сайті Autogeek, знаменує собою ще одне інноваційне підприємство у сфері кастомізації Tesla.

Деталі

Під керівництвом американського підрозділу TSK седан Tesla Model 3 зазнав значних модифікацій. Замість того, щоб просто зняти дах, автомобіль пройшов повну переробку з використанням нових склопластикових кузовних панелей. Крім того, була перероблена система підвіски, що призвело до зниження кліренсу за рахунок укорочення пружин підвіски.

Tesla Model 3 кабріолет

Для посилення візуальної привабливості колеса пофарбували в яскравий золотистий відтінок за допомогою стандартної аерозольної фарби. Доповнюючи цю естетику, в дизайн були включені червоні чохли для сидінь, взяті з іншого автомобіля Tesla, що додало інтер’єру нотку стилю.

Автомобіль послужив основою для топової версії Tesla Model 3 Performance, яка може похвалитися двома електродвигунами з сумарною потужністю 534 кінських сили.

Завдяки вражаючому прискоренню Model 3 може розігнатися до 100 км/год всього за 3,3 секунди і досягти максимальної швидкості 260 км/год. Крім того, електромобіль пропонує щедрий запас ходу в 567 км, що забезпечує достатній пробіг між заряджаннями.

Tesla Model 3 кабріолет

У майбутньому планується подальше вдосконалення Tesla Model 3. Зокрема, версія з відкидним верхом буде модернізована для поліпшення шумоізоляції, що забезпечить більш тихий і вишуканий досвід водіння.

Крім того, заплановано встановлення абсолютно нової системи підвіски, що обіцяє покращену керованість та продуктивність на дорозі.