Експерти спрогнозували масові викрадення китайських автомобілів

0 443

У найближчі кілька років українці зіткнуться з проблемою масових викрадень китайських автомобілів, причому в групі ризику – найпопулярніші сьогодні моделі Chery і Geely.

На думку експертів страхових компаній і криміналістів, ці машини значно відстають у плані безпеки від японських і європейських аналогів.

“Ми очікуємо сплеск викрадень у найближчі рік або два. Китайські автомобілі дедалі більше і більше поглинають український ринок, автомобілі потрапляють у ДТП, також мають місце технічні поломки, з’являється потреба в запчастинах”.

– спрогнозував очільник компанії Autolist Віктор Волошин.

Уже зараз зловмисники почали дедалі частіше звертати увагу на машини, які використовуються в каршерінгу і таксопарках. Причому викрадати, як зазначають експерти, будуть як масові моделі на кшталт Chery Tiggo 7 Pro, так і преміальні електромобілі, які поставляються не через дилерів.

Серед причин зростання злочинності називають дефіцит запчастин, який може виникнути в майбутньому, а також зростання цін на комплектуючі. Причому сплеск спостерігатиметься коли нинішні покупці нових машин почнуть продавати їх на вторинному ринку.

Китайські автомобілі масово купуються і використовується не тільки приватними особами в особистих цілях, а й у таксі, каршерінгах тощо. Нестача запчастин може утворитися, коли машин на ринку буде багато, а запчастин на всіх не вистачатиме, або ціна запчастин не задовольнятиме споживачів, і будуть звернення до розборок.

Chery Tiggo 7 Pro
Chery Tiggo 7 Pro

Ще однією серйозною проблемою, на яку звернули увагу експерти, є серйозне відставання від західних моделей у плані захищеності. Так, сучасні китайські автомобілі за рівнем безпеки перебувають на одному щаблі з 15-річними “японцями”.

“Штатна охоронна система китайських машин нікуди не годиться, для неї є щонайменше п’ять способів викрадення з її деактивацією. Починаючи від найпростіших, з кодграбберами, які пішли в історію вже років вісім тому, а тепер відродилися”

– підсумував Волошин.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь