General Motors презентував електромобіль вартістю 16 тисяч доларів

0 771

Wuling Starlight, останнє доповнення до сімейства Wuling, являє собою інноваційний набіг на сферу електромобілів, пропонуючи поєднання продуктивності, ефективності та доступності.

Розроблений фахівцями General Motors у співпраці з китайським брендом Wuling, відомим своїми бюджетними електромобілями, Wuling Starlight втілює в собі передовий дизайн та інженерну майстерність.

За ціною від 109 800 до 119 800 юанів (від 15 000 до 16 600 доларів США), Wuling Starlight завоює уяву китайських споживачів, які шукають привабливий варіант електромобіля.

CarNewsChina повідомляє, що в розширеній лінійці 2024 року з’явився електричний варіант, що посилює прихильність бренду до рішень для сталої мобільності.

General Motors Wuling Starlight седан

Відрізняючись витонченим силуетом і аеродинамічним профілем, Wuling Starlight випромінює сучасність і витонченість. Помітні елементи дизайну включають більш тонкі фари і передню частину без решітки радіатора, що відрізняє його від гібридного аналога. Подовжений кузов і обтічні контури сприяють низькому аеродинамічному коефіцієнту 0,228, що підвищує продуктивність і ефективність.

Інтер’єр Wuling Starlight може похвалитися поєднанням комфорту і технологій, включаючи віртуальну приладову панель, просторий сенсорний дисплей і розкішні зручності, такі як безключовий доступ, клімат-контроль, а також датчики світла і дощу.
General Motors Wuling Starlight седан 2

Завдяки великому багажнику об’ємом 540 літрів, Starlight пропонує достатньо місця для зберігання багажу та вантажу, що робить його ідеальним вибором для сімейних подорожей та повсякденного використання.

Технічка

Під капотом Wuling Starlight встановлений 136-сильний двигун, здатний розвивати максимальну швидкість 150 км/год. Доступний у варіантах з батареями ємністю 42 кВт-год або 54 кВт-год, Starlight пропонує вражаючий запас ходу: на одному заряді можна подолати до 410 км і 510 км відповідно.

Завдяки поєднанню продуктивності, універсальності та доступності, Wuling Starlight є привабливим варіантом на зростаючому ринку електромобілів, який готовий переосмислити поняття мобільності для нового покоління водіїв.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь