Дружина керівника патрульної поліції купила Toyota Prius за 5 тисяч гривень

0 1 662

У декларації є і інші моменти, наприклад відсутність власної нерухомості та наявність криптоактивів

Дружина начальника управління патрульної поліції у Львівській області Олександра Крутень за даними опублікованої її чоловіком декларації, придбала у власність авто Toyota Prius 2018 року випуску за 5 тисяч гривень.

Перевірка вартості авто приблизно такого ж року випуску засвідчує, що залежно від комплектації, згадане авто насправді коштує мінімум у сотні разів дорожче. Наприклад, Toyota Prius 2019 року з пробігом 77 тисяч км коштує понад 800 тисяч грн.

Водночас власниця цього авто та ще однієї автівки родини – AUDI A6 – має заробітну плату в ТОВ “ДЕНТАМЕД 2000” 1237 грн. Зазначимо, що за даними аналітичної системи Youcontrol, ця компанія має статутний капітал 4 млн грн та з початку діяльності опікується стоматологічною практикою. Чистий дохід від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) у 2023 році склав по цій компанії 5,29 млн гривень.

Андрій Крутень, що обіймає відповідну посаду очільника патрульної поліції Львівщини має заробітну плату 647 тисяч грн за рік.

У декларації вказано три об’єкти нерухомості, проте жодне з них не є власністю родини – це або оренда або фіксація нерухомості у декларації внаслідок проживання в ній чоловіка та дружини.

Також дружина, що отримує маленьку зарплату у стоматологічному підприємстві володіє криптоактивами, всього на суму понад 190 тисяч в Ethereum, Bitcoin та Ripple.

Напередодні гучні скандали виникли щодо декларацій Павла Кириленка – голови Антимонопольного комітету. Спеціалізована антикорупційна прокуратура та Національне антикорупційне Бюро розпочали кримінальне провадження щодо голови АМКУ за статтями «незаконне збагачення» та «декларування недостовірної інформації». Про це із посиланням на пресслужбу САП повідомляє Радіо Свобода, чиї журналісти вперше виявили, що родина посадовця у період 2020-2023 років придбала нерухомість і автівки загальною ринковою вартістю понад 70 мільйонів гривень.декларація

НАЗК/nazk.gov.ua

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну, у грудня 2023 року, дружина голови департаменту кібербезпеки Служби безпеки України Іллі Вітюка Юлія придбала дороговартісну квартиру у житловому комплексі преміум-класу на столичному Печерську. У декларації Вітюка значиться, що житло придбали за 12,8 мільйонів гривень, однак ринково ціна такої квартири складає понад 20 мільйонів гривень. Житло начебто придбали за доходи дружини, яка зареєструвала ФОП за кілька днів до повномасштабної війни, і даних про діяльність якої ніде немає, йдеться у розслідуванні «Слідства.Інфо».

Згідно з офіційною декларацією Іллі Вітюка, у 2021 році він заробив 700 тисяч гривень, а у 2023 році, коли він уже очолював департамент кібербезпеки, його доходи склали 1,8 млн грн на рік.

Джерело: zn.ua


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь