Військовим за підписання контракту обіцяють сертифікат на купівлю автомобіля

0 67

Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони направив законопроект про мобілізацію до другого читання, що є значним кроком у законодавчому процесі.

Серед його положень, законопроект пропонує суттєвий стимул у розмірі 150 000 гривень для українців, які записуються до лав Збройних Сил і зобов’язуються придбати автомобіль, як зазначено в підготовленому комітетом документі.

Запропонований стимул передбачає видачу одноразового грошового сертифікату відповідним військовослужбовцям протягом трьох місяців після підписання контракту на службу, що підкреслює зусилля уряду, спрямовані на стимулювання набору та утримання військовослужбовців у Збройних силах України.

Однак доля цієї ініціативи залишається невизначеною і залежить від того, чи отримає вона достатню підтримку під час парламентських дебатів. Слід зазначити, що виключення положень щодо демобілізації та ротації військовослужбовців із законопроекту про мобілізацію підкреслює складність та багатогранність військового законодавства, що потребує окремого розгляду та обговорення.ЗСУ

Паралельно з цим, поправки, запропоновані парламентарями, мають на меті надати народним депутатам прерогативу звільняти максимум двох своїх помічників-консультантів від обов’язкової служби в Збройних Силах, що відображає нюанси динаміки військового призову та парламентських прерогатив.

Законодавчий процес відзначився тривалими дискусіями, до законопроекту було подано понад 4300 поправок. На тлі такого об’ємного масиву запропонованих змін спроможність Верховної Ради розглядати поправки є обмеженою: на 10 квітня було заплановано розгляд лише тих поправок, які не були підтримані профільним комітетом.

Зрештою, доля мобілізаційного законопроекту залежить від обговорення в Комітеті з питань національної безпеки 12 квітня, де поправки, підтримані комітетом, будуть ретельно розглянуті і потенційно інтегровані в остаточну законодавчу базу.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь