Марка Samsung, що випускала Renault, припиняє існування

Renault Samsung XM3
0 547

У 2022 році стало відомо про перейменування Renault Samsung Motors на Renault Korea Motors через відмову французької сторони продовжувати ліцензію на торгову марку Samsung.

Днями спільне підприємство знову перейменували – на Renault Korea.

Разом із цим крос-купе Samsung XM3 назвали міжнародним ім’ям Renault Arkana. Samsung QM6, він же Renault Koleos, став Renault QM6 – від “рідної” назви відмовилися у зв’язку з тим, що Koleos більше не випускається і в Європі – на його місце прийшов Renault Espace.

Формальне відношення до Samsung зберіг локалізований Renault Talisman, який, як і раніше, представлений як Samsung SM6. Найближчим часом на нього чекає оновлення, разом з яким зміниться і “прізвище” – седан стане Renault і проіснує, за попередньою інформацією, до 2028 року.Samsung SM6

Того ж 2022 року Renault і Geely оголосили про створення спільного підприємства на базі Renault Samsung Motors і випуск автомобілів на платформі CMA (розробка Geely і Volvo).

Прем’єра першої моделі відбудеться цього літа. Перший час автомобілі продаватимуть тільки в Кореї, але надалі, принаймні, так планувалося спочатку, їх почнуть відправляти на експорт.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь