MAN виведе на ринок 200 вантажівок, що працюватимуть на водні

0 50

Компанія MAN Truck & Bus оприлюднила амбітні плани щодо випуску інноваційної вантажівки на водневих двигунах MAN hTGX, випуск якої заплановано на 2025 рік.

Орієнтуючись на нішеві ринки Німеччини, Нідерландів, Норвегії, Ісландії та окремих неєвропейських країн, компанія планує випустити близько 200 одиниць цього інноваційного транспортного засобу.

Вантажівки MAN hTGX, створені для задоволення різноманітних промислових потреб, призначені для виконання різноманітних завдань – від будівельних проектів до перевезення цистерн і лісоматеріалів. Доступні в конфігураціях 6×2 і 6×4, ці вантажівки можуть похвалитися вражаючим запасом ходу до 600 км, забезпечуючи експлуатаційну гнучкість і ефективність.

Завдяки швидкій заправці воднем, що займає менше 15 хвилин, hTGX ретельно спроектований, щоб мінімізувати час простою для операторів, підвищуючи продуктивність і прибутковість.

Ці надсучасні вантажівки оснащені двигуном H45, похідним від відомого дизельного двигуна D38, що забезпечує потужну потужність 383 кВт (520 к.с.) та винятковий крутний момент 2500 Нм при 900-1300 об/хв. Система зберігання водню, що працює під тиском 700 бар, може вмістити до 56 кг палива, забезпечуючи тривалу експлуатаційну витривалість. Виробництво цих високопродуктивних двигунів буде централізовано на заводі MAN Truck & Bus в Нюрнберзі, що забезпечить суворий контроль якості та дотримання жорстких стандартів.

Фрідріх Бауманн, член правління MAN Truck & Bus, відповідальний за продажі та клієнтські рішення, підкреслив важливість цього новаторського запуску:

“Використання перевіреної технології дозволяє нам вийти на ринок раніше, тим самим каталізуючи розвиток водневої інфраструктури. Впровадження hTGX збагачує наш портфель продуктів з нульовим рівнем викидів, пропонуючи клієнтам привабливе рішення”.

MAN hTGX

На додаток до свого наступу на транспортні засоби, що працюють на водні, MAN Truck & Bus продовжує розвивати технологію акумуляторно-електричних транспортних засобів (BEV).

Компанія готова доставити свою першу електричну вантажівку до кінця поточного року, а з 2025 року планує нарощувати виробництво таких транспортних засобів відповідно до мінливих вимог ринку та регуляторних тенденцій.

Поява hTGX стала важливою віхою у славетній спадщині MAN, який є першовідкривачем транспортних рішень на водневих двигунах. Спираючись на свої першопрохідницькі зусилля, які почалися з презентації першого автобуса на водневому двигуні SL 202 на Ганноверському ярмарку в 1996 році, MAN продовжує розширювати межі інновацій, уявляючи собі майбутнє, засноване на екологічно чистих, стійких джерелах енергії.

Крім того, технологія водневих двигунів внутрішнього згоряння має багатообіцяючий потенціал не лише для вантажівок, а й для поїздів, що працюють на неелектрифікованих маршрутах, кранів, екскаваторів і навіть теплових електростанцій. Ця універсальна технологія підкреслює прагнення MAN сприяти сталому прогресу в різних галузях промисловості, відкриваючи нову еру екологічно чистих транспортних рішень.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь