Chery випускатиме автомобілі на колишньому заводі Nissan

Chery Arrizo Star
0 174

Chery, відомий китайський автовиробник, готується до відкриття свого першого заводу в Європі, що є важливою віхою в його стратегії глобальної експансії.

Вибір колишнього заводу Nissan, розташованого в Барселоні, Іспанія, підкреслює стратегічне бачення Chery щодо проникнення на європейський автомобільний ринок.

Згідно з повідомленням агентства Reuters, Chery знаходиться на порозі завершення угоди про початок складання автомобілів в Іспанії. Цей стратегічний крок свідчить про цілеспрямовані зусилля Chery, спрямовані на посилення своєї присутності на європейських ринках, де компанія розпочала продажі своєї різноманітної лінійки продукції на початку цього року.

Зокрема, портфоліо Chery охоплює широкий спектр автомобілів, від традиційних моделей з двигуном внутрішнього згоряння до сучасних гібридів та електромобілів, що відповідає зростаючому попиту на екологічно чисті транспортні альтернативи в регіоні.

Нещодавні переговори між делегацією з Іспанії та Chery в Китаї дали багатообіцяючі результати, як повідомляє Reuters. Це свідчить про взаємний ентузіазм щодо розвитку спільного партнерства, яке сприятиме входженню Chery в європейський автомобільний ландшафт.

Припинення виробничої діяльності Nissan на заводі в Барселоні до кінця 2021 року ознаменувало кінець цілої епохи. Славетна історія заводу бере свій початок у 1983 році, коли Nissan розпочав свою діяльність, спочатку зосередившись на виробництві культового Nissan Patrol.

Nissan Patrol
Nissan Patrol

З роками завод розширився, включивши в себе такі важливі підрозділи, як основне виробництво в Зона Франка, надсучасний пресовий цех в Монткада-і-Рейксака, а також цехи з виробництва рам і підвіски в Сант-Андреу-де-ла-Барка.

Хоча початкові спекуляції натякали на те, що Great Wall Motors, інший відомий китайський автовиробник, розглядав можливість придбання колишнього заводу Nissan в Іспанії, переговори з іспанською владою не увінчалися успіхом.

Таким чином, Chery вийшла на перше місце, сигналізуючи про свою непохитну прихильність до встановлення значної присутності на європейському автомобільному ландшафті.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь