Названо головні недоліки китайських автомобілів

0 858

Компанія Autolist на замовлення порталу Avtosota.com провела дослідження громадської думки, з’ясувавши ставлення громадян України до машин з КНР.

У кожного четвертого українця (25%) є потенційний інтерес до моделей з Піднебесної – стільки розглядають купівлю машини для особистого або сімейного користування. Головними перевагами китайських автомобілів наші співгромадяни назвали доступну ціну, дизайн і щедрі комплектації, а основними недоліками – недовговічність і швидку поломку.

Під час опитування респондентам запропонували вибрати до трьох найпривабливіших марок автомобілів будь-яких країн. Китайські автомобілі виявилися менш цікавими, ніж машини з Японії і Німеччини.

Японський автомобіль хотіли б придбати 36%, німецький – 32%. Кожен п’ятий віддав би перевагу автомобілю корейського виробництва (22%), кожен сьомий – китайського (14%). Ще менше українців виявилися зацікавлені в американських машинах (6%) і європейських за винятком німецьких (4%).

Емоційної прихильності до китайських автомобілів в українців поки що не склалося. Більше половини опитаних змогли дати змістовну відповідь на запитання про те, які почуття у них викликають автомобілі з Піднебесної, однак замість емоцій описували продуктові характеристики.

Частка позитивних і негативних коментарів приблизно однакова – 27% і 26% відповідно.

Серед позитивних характеристик були названі:

  • “хороші, молодці” (11%),
  • красиві (6%),
  • якісні / надійні, доступні, технологічні / просунуті (по 4%),
  • комфортні, зручні (2%).

BYD Explorer Китай авто доставка

Серед негативних – протилежні за змістом:

  • неякісні / ненадійні / ламаються (16%),
  • не подобаються (8%),
  • дорогі (5%).

Ще 6% українців залишилися байдужими до автомобілів китайських марок.

Респонденти назвали кілька переваг “китайців” перед брендами з інших країн.

Так, 15% заявили, що вони коштують дешевше за конкурентів, 7% опитаних подобається, що їх можна легко купити, зокрема було відзначено доступність в обслуговуванні, наявність запчастин і різноманітність моделей. За зовнішній вигляд китайські моделі похвалили 10% респондентів, за технологічність – 13%, зокрема за велику кількість функцій і опцій – 9%. Ще 10% відзначили високу якість і комфорт.

Ключовим недоліком китайських моделей у розумінні українців стала низька якість (37%): понад чверть опитаних відзначили їхню недовговічність (28%), тонкий метал і лакофарбове покриття (7%), слабка технічна складова та електроніка (7%). Крім того, 28% відзначили швидку поломку.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь