Знамениті гонщики Формули 1 випробували свої сили в дрифтингу

0 19

Валттері Боттас і Чжоу Гуанью, гонщики Формули-1 (F1), скористалися рідкісною можливістю перевірити свою майстерність керування автомобілем за межами гоночної траси під час Гран-прі Формули-1 в Австралії.

Запрошені взяти участь у мистецтві дрифтингу – дисципліні, що вимагає суворого контролю і витонченості, – гонщики з ентузіазмом прийняли кинутий їм виклик.

Беручи участь у серії з трьох випробувань із дрифту, Боттас і Чжоу продемонстрували свою адаптивність і майстерність за кермом. Незважаючи на новизну завдання, обидва гонщики продемонстрували дивовижну майстерність, перевершивши очікування і вразивши свого інструктора здібностями до дрифту.

Початкове завдання, поставлене перед учасниками Формули-1, полягало у виконанні “пончика” – маневру, що вимагає точного управління дроселем і кермом. Боттас і Чжоу бездоганно впоралися з цим завданням, продемонструвавши надзвичайний комфорт і спритність в організації контрольованих поворотів автомобіля.дрифт

Переходячи до наступного випробування, гонщики повинні були виконати занос на 180 градусів у позначене паркувальне місце з нерухомого положення. Незважаючи на додаткові складнощі, пов’язані з початком руху з місця, Боттас і Чжоу впоралися із завданням, бездоганно виконавши маневр з гідною похвали точністю.

У фінальному випробуванні, що проходило на спеціально відведеній трасі, Боттас і Чжоу мали виконати дрифт на другій передачі, врізавшись у бар’єр із коробок. Хоча це випробування виявилося складнішим, обидва гонщики підійшли до нього з непохитною рішучістю. Незважаючи на обертання після удару, Боттас продемонстрував стійкість, а Чжоу – виняткову керованість, незважаючи на перешкоду у вигляді затуленого лобового скла.

Колективний досвід підкреслив першорядну важливість навичок керування автомобілем у різних дисциплінах водіння.

Легка адаптація Боттаса і Чжоу до дрифту продемонструвала їхню універсальність як досвідчених водіїв, підтвердивши їхню здатність зберігати точний контроль над автомобілем незалежно від ситуації.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь