Volkswagen Golf відзначив своє 50-річчя

0 181

Volkswagen розпочав виробництво першого Golf 29 березня 1974 року у Вольфсбурзі. За 50 років було випущено понад 37 млн. екземплярів.

П’ять десятиліть тому ні виробник, ні перші власники ще не підозрювали, що наступник VW Beetle стане найуспішнішим автомобілем марки і найпопулярнішим європейським автомобілем. Golf став настільки легендарним, що навіть дав назву цілому класу автомобілів.

Після початкового успіху модельний ряд Golf розширився, і в 1976 до нього увійшов Golf D з дизельним двигуном. У тому ж році з’явився Golf GTI, що став іконою. 1979 року з’явився Golf Cabriolet, а 1982 року — GTD. Ці варіанти виявилися популярними і допомогли Volkswagen продати загалом 6,9 млн. одиниць до 1983 року.

Друге покоління Mk2 з’явилося 1983 року і стало продовженням оригіналу. Модель отримала кілька примітних особливостей, включаючи антиблокувальну систему гальм та систему повного приводу. За ним були ще шість поколінь, останнє з яких з’явилося в 2019 році. Однак нещодавно Golf отримав фейсліфтинг у рамках відзначення свого 50-річчя. Він оснащений чат-ботом ChatGPT та функціями, які були немислимі п’ятдесят років тому.Volkswagen Golf

У 1974 році компанія Volkswagen описувала Golf як автомобіль з максимально зручним простором та підвищеною безпекою. Він був спрямований на практичність. Низька лінія похилого капота давала водієві гарний огляд. Заднє скло було розташоване таким чином, що у водія відкривався всеосяжний вид простору за автомобілем, що значно полегшував рух заднім ходом. Ці особливості досі актуальні для кожного покоління моделі.

На даний момент тільки на заводі у Вольфсбурзі було зібрано понад 20 млн. Golf. Ще 17 млн. ​​було створено за межами «домашнього» підприємства у Німеччині, Бельгії, Бразилії, Китаї, Малайзії, Мексиці, Словаччині та Південній Африці. У цьому сенсі Golf – світовий автомобіль.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь