Два китайські виробники пообіцяли збільшити запас ходу своїх авто до 2 тисяч кілометрів

0 550

Гібридна система DM-i від BYD та система Thor від Geely зможуть забезпечити запас ходу до 2000 кілометрів при повній зарядці та повному баку палива.

Про це повідомили представники компаній, незалежно один від одного – виробники паралельно займаються розробкою нових систем, які можуть зробити революцію в сегменті гібридних автомобілів.

Голова ради директорів BYD Ван Чуаньфу заявив, що технологію BYD п’ятого покоління DM-i буде запущено у травні, а витрата палива знизиться до 2,9 літра на 100 кілометрів.

DM означає “подвійний режим” – так BYD називає свою гібридну технологію, яка вперше з’явилася в моделі F3-DM у 2008 році. Першим автомобілем, який отримав нову революційну технологію, стане BYD Qin L. Зараз найкращим показником витрати палива для цього автомобіля є 3,8 л/100 км.

Наступне покоління системи Thor PHEV від Geely буде представлено цього року та отримає аналогічні можливості із запасом ходу 2000 км та витратою палива менше 3 літрів на 100 км.

Ключовим фактором, який дозволить системі Thor досягти низької витрати палива, стане новий двигун із тепловою ефективністю 46%. В актуальній системі Thor 8848 теплова ефективність бензинового двигуна складає 44,26%.

Galaxy L6
Galaxy L6

Модель Galaxy L6 витрачає 4,55 л/100 км, забезпечуючи максимальний комбінований запас ходу 1370 км за китайською системою випробувань CLTC. Нова система Thor PHEV дебютує наприкінці цього року на новій моделі Geely Galaxy.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь