Зловмисники зможуть викрасти Tesla за допомогою карти покемонів за 2 долари

0 250

Дивна вразливість дозволяє електричним картам покемонів розблокувати та викрасти автомобілі Tesla, просто постукуючи ними по центральній стійці.

Один із власників електрокара Tesla виявив дефект, довільно постукуючи по машині своєю картою Пікачу. Повідомлення власника Tesla у соціальній мережі, що викриває проблему, стало вірусним, що викликало занепокоєння щодо безпеки.

При цьому Tesla визнала, що проблема торкається всіх автомобілів Model 3, Y, S і X з 2012 року

Власникам Kia і Land Rover може зітхнути трохи легше – у викрадачів з’явилася нова улюблена марка та новий метод викрадення автомобілів, що практично не вимагає ні грошей, ні навичок.

Химерний пролом у системі безпеки виявився завдяки власнику Bay Area Model Y, який має постійну звичку колекціонувати карти покемонів. Поки він чекав, щоб забрати свою дочку зі школи, він випадково приклав свою карту покемона електричного типу до середньої стійки автомобіля замість ключа-карти Tesla. І тоді двері відчинилися. Це потенційна лазівка ​​у безпеці, яку можна використовувати шахраям.

Цей водій розмістив відео злому у соцмережах. Його репостнули у багатьох соціальних мережах, викликавши шок у співтоваристві Tesla, страхової галузі та, звичайно ж, у самій Tesla.Tesla картка Пікачу

Дивно, але Tesla відповіла на запит про коментар, заявивши, що “знає про проблему” і визнавши, що вона торкнулася “кожної моделі 3, Y, S і X, починаючи з 2012 року“.

Автовиробник наполягає, що працює над оновленням програмного забезпечення і має випустити його найближчими днями. Як тимчасове рішення Tesla представила ще одне оновлення ПЗ, що дозволяє власникам віддалено блокувати кермо через додаток для телефону.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь