Названо 2 найгірші моделі Range Rover, що зійшли з конвеєру після 2000 року

0 726

Range Rover, квінтесенція бренду розкішних позашляховиків, випустив кілька культових моделей протягом багатьох років. Однак не всі їхні випуски виправдали сподівання.

Розглянемо дві моделі Range Rover, які, незважаючи на початкові обіцянки, не виправдали очікувань.

Range Rover Evoque

Range Rover Evoque, представлений у 2011 році, позиціонувався як стильний і компактний позашляховик для міських жителів. Однак, незважаючи на витончений дизайн і преміальні характеристики, він зіткнувся з численними проблемами, які заплямували його репутацію.Range Rover Evoque 2017

  • Питання та проблеми:

Однією з головних проблем Evoque була його надійність. Багато власників повідомляли про часті механічні та електричні проблеми, що призводили до дорогих ремонтів та обслуговування.
Іншою поширеною скаргою була недостатня продуктивність, особливо з базовим двигуном. Малопотужний двигун Evoque не міг забезпечити достатнього прискорення та буксирування, що розчаровувало водіїв, які очікували більшого від розкішного позашляховика.
Крім того, основними недоліками Evoque були тісні задні сидіння та обмежений вантажний простір, особливо з огляду на його преміальну ціну.

  • Ціна при запуску:

Після виходу на ринок Range Rover Evoque мав стартову ціну близько $40 000 за базову модель. Однак, з додатковими функціями та вищими рівнями обробки, ціна може перевищувати $50 000, що робить його значною інвестицією для покупців.

Range Rover Velar

Range Rover Velar, представлений у 2017 році, мав на меті заповнити прогалину між Evoque та більшим Range Rover Sport. Позиціонуючись як розкішний позашляховик середнього розміру, він обіцяв поєднання елегантності, продуктивності та передових технологій.

Range Rover Velar

  • Питання та проблеми:

Незважаючи на витончений дизайн і висококласний інтер’єр, Velar страждав від проблем з надійністю, як і його попередник Evoque. Багато власників повідомляли про проблеми з інформаційно-розважальною системою, електричними компонентами та підвіскою, що призводило до частих поїздок до дилера для ремонту.
Продуктивність Velar, особливо з базовим двигуном, залишала бажати кращого. Деякі водії вважали розгін млявим, особливо враховуючи його преміальну ціну.
Крім того, багатьох покупців турбував стрімкий темп амортизації Velar. Вартість перепродажу значно впала протягом перших кількох років володіння, що зробило його поганою інвестицією порівняно з конкуруючими розкішними позашляховиками.

  • Ціна при запуску:

При запуску Range Rover Velar мав стартову ціну близько $50 000 за базову модель. Однак, з додатковими функціями та вищими рівнями комплектації, ціна може перевищити $70 000, що робить його одним з найдорожчих варіантів у своєму сегменті.

Отже, хоча Range Rover Evoque та Velar пропонують розкіш та стиль, їм не вистачає надійності, продуктивності та співвідношення ціни та якості. Оскільки споживачі шукають надійні та високопродуктивні позашляховики, ці моделі слугують застереженням щодо пасток, пов’язаних із пріоритетністю естетики над сутністю в автомобільному дизайні.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь