Поліція Дубая отримала новий позашляховик на базі Mercedes-AMG G 63

Mercedes-AMG G 63 поліція

Згідно з повідомленням arabianbusiness.com, відоме тюнінг-ательє Mansory нещодавно здійснило проект, пов’язаний з високопродуктивним німецьким позашляховиком.

Цей модифікований позашляховик, створений на базі Mercedes-AMG G 63, тепер з гордістю служить в автопарку поліції Дубая, демонструючи особливий обвіс, який безпомилково ідентифікує його як продукт майстерності Mansory.

Переробка цього позашляховика включає в себе ряд удосконалень, спрямованих як на естетику, так і на продуктивність.

Капот з вуглецевого волокна, оновлені бампери та решітка радіатора надають автомобілю вражаючого вигляду, а декоративні повітрозабірники на крилах, спойлер, діодне освітлення та новий повнорозмірний ящик для запасних коліс ще більше підкреслюють його агресивну позицію.

Під капотом інженери Mansory попрацювали над чотирилітровим бензиновим турбодвигуном V8. Потужність була значно збільшена з заводських 585 к.с. до вражаючих 720 к.с.

Досягнення такого збільшення потужності вимагало модифікації вихлопної системи, що призвело до більш спортивного звучання, а також встановлення нового блоку управління двигуном. Ці модернізації є типовим пакетом для такого типу підвищення продуктивності.

Трансформація, виконана Mansory, не тільки підвищила візуальну привабливість Mercedes-AMG G 63, але й покращила його дорожні характеристики. Завдяки своєму переконливому вигляду та збільшеній потужності, цей тюнінгований позашляховик готовий заявити про себе на вулицях Дубаю, оскільки він служить в автопарку поліції. Mercedes-AMG G 63 поліція

Експертиза Mansory в кастомізації автомобілів відома у всьому світі, і цей проект слугує ще одним свідченням їхньої здатності підняти навіть найпрестижніші транспортні засоби на нові висоти продуктивності та стилю.

Коли тюнінгований Mercedes-AMG G 63 патрулює вулиці Дубаю, він слугує свідченням поєднання розкоші та продуктивності, що є визначальним для творінь Mansory.