В Україні змінили умови складання іспитів на водійське посвідчення

0 41 262

Після успішного складання теоретичного іспиту необхідно записатися до автошколи, щоб розпочати курс практичного водіння.

Відтепер в Україні громадяни мають можливість складати теоретичний іспит для отримання посвідчення водія без обов’язкового запису до автошколи. Про це повідомило Міністерство внутрішніх справ, наголосивши на виконанні відповідної постанови Кабінету Міністрів.

Для того, щоб самостійно скласти теоретичний іспит, необхідно звернутися до сервісного центру МВС та отримати талон на прийом. З собою необхідно мати паспорт, ідентифікаційний номер та медичну довідку.

Після прибуття до сервісного центру необхідно повідомити адміністратора про намір самостійно підготуватися до складання теоретичного іспиту. Згодом кандидати повинні будуть відповісти на 20 запитань протягом 20 хвилин, з допустимою похибкою до 2 помилок.дівчина водій посвідчення водія

Вартість іспиту становить 13 гривень. У разі невдалої спроби кандидати можуть запланувати перескладання іспиту, але наступна можливість буде надана не раніше, ніж через 10 днів після першої спроби.

Після успішного складання теоретичного іспиту кандидат повинен звернутися до акредитованого навчального закладу для початку практичних занять з водіння.

Крім того, варто зазначити, що “Дія” запровадила вдосконалений сервіс для заміни посвідчення водія. Відтепер цей сервіс пропонує зручність кур’єрської доставки або самовивозу у визначеному відділенні Укрпошти.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь