Suzuki показала гібридний концепт з майбутнього Jimny

Suzuki Jimny
0 597

Офіс компанії Suzuki поділився на своїй сторінці в Instagram зображеннями нового  концептуального позашляховика марки, створеного в рамках дизайнерського конкурсу, переможцями якого стали студенти Європейського інституту дизайну Турина (Італія).

Прототип позашляховика отримав незграбний зовнішній вигляд, об’єднаний панорамний дах із заднім склом, камери замість бічних дзеркал, безрамкові скло і широку центральну стійку. Під переднім бампером захована лебідка.

Європейські студенти підготували дійсно проект позашляховика майбутнього.

Suzuki Jimny

Зробити проект гібридного або повністю електричного повнопривідного автомобіля, який би  відображав традиції Suzuki і разом з тим був би чимось абсолютно новим – саме таке завдання стояло перед європейськими студентами, які взяли участь у масштабному дизайнерському конкурсі.

Одна з найцікавіших робіт була представлена студентами Європейського інституту дизайну в  Турині.

Йдеться про концепт Suzuki U: man — гібридний Suzuki Jimny. Автомобіль отримав незграбний зовнішній вигляд, який є прямим відсиланням до першого покоління цього легендарного позашляховика.

Одна з особливостей концепту – з’єднаний з заднім склом панорамний дах, що робить позашляховик схожим на кабріолет. Домогтися легкості сприйняття автомобіля допомагають цікаві дизайнерські рішення: широка центральна стійка з пофарбованою в чорний колір нижньою частиною, безрамкове скла, камери замість бічних дзеркал заднього виду, оригінальна конструкція передніх фар, які розташовані на стику решітки радіатора і бампера. До речі, під переднім бампером прихована електрична лебідка.

Якщо зовнішній вигляд Suzuki U: man перегукується з попередніми поколіннями Suzuki Jimny, то інтер’єр – нове трактування внутрішнього простору автомобіля. Тут двоспицеве кермо, скошене в нижній частині, двоярусна передня панель, де всю верхню частину займають три мультимедіа екрани, утворюючи єдину лінію, укорочена центральна консоль з майданчиком для бездротової зарядки телефону.

Втілення простору, мінімалізму і технологічності.

Suzuki Jimny

За задумом авторів проекту, концепт Suzuki U: man укомплектований гібридною силовою  установкою, що працює в парі з системою повного приводу.

Чи з’явиться такий автомобіль коли-небудь в продажу, поки невідомо. Раніше в Suzuki вже заявляли, що розглядають можливість перетворити наступне покоління Jimny в повністю електричний позашляховик.


➡Відкриваємо ❗❗Збір коштів на на МАВІК 3. Гарячі хлопці - На гарячому напрямку..😎 Як завжди є потреба в дронах..!!
Сльозливого тексту не буде, самі знаєте, як це важливо..!! Віримо, Ви втомлені. Але, там нашим захисникам важче в рази. Разом до перемоги..
🎯Ціль: 115 000 ₴ Для переказу тисність на 👉 Посилання на банку або ж номер картки 5375 4112 0962 9158

Всім здоров'я❤️


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь