На тестах помічено прототип електричного Porsche 718 Boxster

0 116

Нещодавні повідомлення західних видань розкрили інтригуючу інформацію про майбутній Porsche 718 Boxster EV, дебют якого заплановано на 2025 модельний рік.

Автопарк з восьми прототипів був помічений під час тестування в Лапландії, Швеція, що дозволило автолюбителям ще ближче познайомитися з набігом Porsche на сферу електромобілів.

Об’єктиви фотографів-шпигунів зафіксували, як прототипи рухаються через Полярне коло, пропонуючи поглянути на еволюцію дизайну 718 Boxster. На цих останніх зображеннях камуфляж був ще більше знятий, відкриваючи важливі деталі.

Найпомітніші зміни включають видалення елементів камуфляжу та фальшивих вихлопних труб. Тепер видно серійні фари, що повторюють дизайн, який можна побачити на моделях Taycan і Macan. Задня частина демонструє витончені горизонтальні світлодіодні блоки, що підкреслюють особливу естетику електричного Boxster.

Porsche 718 Boxster EV електро

Хоча попередні зображення дозволили зазирнути в салон майбутнього електричного Porsche Boxster, ми з нетерпінням чекаємо на його офіційну презентацію, яка відбудеться пізніше цього року, а продажі, як очікується, почнуться в перші місяці 2025 року.

Останні зображення з етапу тестування, на яких зображений Boxster, прикрашений готовою до виробництва оптикою, ще на крок наближають ентузіастів до візуалізації остаточного дизайну цього електричного спортивного автомобіля.

Серед помітних особливостей дизайну – відсутність штучних вихлопних елементів та інтеграція фар, що нагадують сучасні моделі Porsche. Вишукана естетика, відображена на останніх фотографіях, дає автолюбителям більш детальне уявлення про майбутній Porsche 718 Boxster EV.

Оскільки автомобільна промисловість переходить на електричні двигуни, стратегічний крок Porsche щодо електрифікації серії Boxster відповідає сучасним тенденціям розвитку сталої мобільності.

Porsche 718 Boxster EV електро

Витончений дизайн та інтеграція сучасних функцій демонструють прихильність Porsche до поєднання продуктивності та електричних інновацій.

Ентузіасти та оглядачі галузі з нетерпінням чекають на офіційний дебют Porsche 718 Boxster EV, де буде представлено кульмінацію вдосконалення дизайну та передових технологій. Останні шпигунські знімки дають змогу зазирнути в майбутнє, будуючи очікування моменту, коли цей електричний спортивний автомобіль з’явиться на ринку у 2025 році.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь