6 моделей авто, які за співвідношенням ціна-якість випереджають машини бренду Toyota

Kia K5
0 6 790

Розглядаючи баланс між вартістю та якістю у 2024 році, Toyota може бути першим брендом, який спадає на думку, зважаючи на її репутацію надійного транспортного засобу.

Дивно, але найкращими автомобілями за співвідношенням ціна-якість за підсумками року стали не традиційно найбільш продавані Toyota Camry та Corolla.

Згідно з рейтингом USNews та World Report, лідирує інша відома японська марка – седан Honda Accord, який посів перше місце.

Toyota Camry, незмінний лідер у категорії середньорозмірних седанів, посіла друге місце в цьому рейтингу, а за нею – Kia K5, яка замкнула трійку лідерів. Крім них, до топ-6 увійшла ще одна модель Honda – Civic, а також Toyota Corolla та Hyundai Elantra.

 

Hyundai Elantra

Що робить цей рейтинг особливо примітним, так це те, що він стосується американського ринку. У Сполучених Штатах, де автомобілі Honda, як правило, коштують дорожче, ніж їхні аналоги Toyota, той факт, що Honda посіла перше місце, підкреслює її виняткове співвідношення ціни та якості.

Наприклад, седан Honda Accord стартує від $28 990. Для порівняння, його основний конкурент у цьому сегменті, Toyota Camry – модель, що посіла друге місце в цьому рейтингу – коштує трохи менше, від $27 515.

Honda Accord

Незважаючи на вищу ціну на автомобілі Honda на американському ринку, їх краще співвідношення ціни та якості робить їх більш вигідним вибором, згідно з рейтингом USNews та World Report.

Це означає, що навіть за умови вищої ціни на автомобілі Honda в США споживачі визнають їхню цінність з точки зору якості та загального досвіду володіння, що закріплює позицію Honda на передовій серед найкращих автомобілів за свої гроші у 2024 році.


👉Підпишіться на нас в - Google НОВИНИ, щоб отримувати більше крутих, свіжих новин! Підписались? Тоді читайте далі - там цікаво⬇

Залиште відповідь